České úpadky v únoru rostou

Obrázek přes TheaDesign / Shutterstock.com

V únoru podalo v České republice bankrot celkem 64 společností, což je největší počet od června 2020, uvádí zpráva Czech Credit Bureau (CRIF) citovaná Radio Czech.

Na bankrot podalo návrh přibližně 530 podnikatelů, což je o 24 více než v předchozím měsíci. V únoru bylo v České republice vyhlášeno 1 264 osobních bankrotů.

Mezitím bylo podle Střediska pro práva dítěte podáno 1 404 dalších návrhů na osobní bankrot, což je o 386 více než v lednu. V lednu zaniklo v České republice 1 336 společností, což představuje meziroční nárůst o 5%, což je nejvyšší počet od roku 1993. Mezitím bylo založeno 2 413 společností, což je o 11% méně než v lednu 2020.

Podpora budapešťského obchodního časopisu

Výroba lisu hodného jména je nákladná věc. Už 27 let se vydavatelé, redaktoři a reportéři časopisu Budapest Business Journal snaží poskytovat vám úspěšné obchodní zprávy, informace, kterým můžete věřit, které jsou věcné, přesné a prezentované bez obav nebo preferencí.

Novinářské organizace po celém světě se snažily najít obchodní model, který by jim umožnil pokračovat v excelování, aniž by byla ohrožena jejich výkonnost. V poslední době někteří experimentovali s myšlenkou zapojit nejdůležitější zúčastněné strany a jejich čtenáře.

Rádi bychom nabídli stejnou příležitost našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli poskytovat vysoce kvalitní obchodní žurnalistiku, kterou potřebujete. Klikněte na tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, jak a jak často nám budete posílat své příspěvky.

READ  Ranní zprávy: Středa 31. srpna 2022

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *