Dvoučlenná kapela Clinton Sirijo a Bianca Gomez zpívá českou písničku

Dvoučlenná kapela Clinton Sirijo a Bianca Gomez zpívá českou písničku

Popová kapela Shor Police, kterou vytvořil bollywoodský skladatel a producent Clinton Sirijo spolu se zpěvačkou a skladatelkou Biancou Gomez, zažila během blokování mnoho událostí. Krátce po svém prvním živém vystoupení na New Berklee College of Music v Abu Dhabi byli ve studiu zaneprázdněni prací na projektech labelů a také na vlastních nezávislých nahrávkách.

Shor Police byli osloveni pro velmi prestižní projekt, který vedl Merek Vanna (vedoucí globálního rozvoje, Berklee College of Music). Pro propagaci mezinárodní online hudební soutěže byli účastníci z východní Evropy a slovanských zemí požádáni, aby znovu vytvořili populární českou národní píseň. Jejich verzi husitského chorálu ocenil i primátor města Tábora a napsal umělcům děkovný dopis za jejich přínos k tomuto celosvětovému projektu.

Clinton Sirijo sdílí své myšlenky o sdružení a říká: „Je nám velkou ctí vytvořit naši verzi této české písně spolu s dalšími verzemi, které vytvořili jako rockový mistr Jordan Rudis ('Dream Theater'), producent Olle Romo oceněný cenou Grammy. ( Muse, Eurythmics), legendární jazzový pianista Kenny Werner a celá řada dalších slavných umělců.

„Zpívat česky rozhodně nebylo snadné a Clinton a já jsme před nahráváním písně absolvovali hodiny diktátu na Zoom,“ dodala Bianca.

Toto je doporučený článek dostupný výhradně našim odběratelům. Chcete-li každý měsíc přečíst více než 250 doporučených článků

Vyčerpali jste limit bezplatných článků. Podpořte prosím kvalitní žurnalistiku.

Vyčerpali jste limit bezplatných článků. Podpořte prosím kvalitní žurnalistiku.

Toto je váš poslední bezplatný článek.

READ  Toppik a SBS Australia uzavřeli smlouvu se ZDF Studios na Agathy Christie's Hjerson

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *