Dive Magazine léto 2023 – Dive Magazine

Dive Magazine léto 2023 – Dive Magazine

Vydání 31: Do konce


Potápění Léto 2023 je právě venku a toto léto míříme na hranice – mořská biologie, podvodní umělecká fotografie, indonéské potápění a vrak zamořený žraloky. Předplaťte si od 9,99 £, abyste nic nepromeškali.

* 9,99 GBP pouze za digitální předplatné, které zahrnuje veškerý obsah a více než 100 digitálních vydání. 22,99 GBP za všechny digitální a 4 tištěné čtvrtletní časopisy v umělecké kvalitě za 22,99 GBP. Dostupné po celém světě (další mezinárodní doprava).


Indonésie je všeobecně považována za domov nejlepšího potápění na světě a existují dvě specifické oblasti, které Mark P. Hatter považuje za „býky v cíli“ indonéského souostroví. Pokračujte v jeho cestě s Aggressor Adventures do Raja Ampat a Lembeh Straits.

Pokud se rádi potápíte se spoustou vraků a se spoustou žraloků, pak je Severní Karolína tím místem, které musíte navštívit. Timo Dersch referuje z jeho zrádného atlantického pobřeží, kde se zdá, že velké tlupy žraloků si užívají poflakování na vrakech lodí stejně jako lidští potápěči.

Podvodní fotografie je mnohem víc než jen fotografování. Produkce velkého umění vyžaduje obětavost, experimentování a – jak prozrazuje český fotograf Michal Otros – seřizování vybavení. Podívejte se na Michelova průvodce modifikovanou starodávnou technologií objektivů a úžasnou sbírku fotografií, které vytvořil, aby ji doprovázely.

Mořská bioložka, spisovatelka a hlasatelka Helen Scales v našem exkluzivním úryvku z její nové knihy ukazuje, jak nudibranchové – jedni z nejmenších tvorů v našich oceánech – a vorvaně – jedny z největších – jsou stejně důležité a stejně hrozivé. Kolem oceánu v 80 ryb a dalších mořských živočichů

Soutěž Big Shot Megafauna společnosti DIVE je definitivně zpět! Obdrželi jsme stovky snímků žraloků, velryb, delfínů, želv, dugongů, kapustňáků, tuleňů a mant a strávili jsme mnoho hodin jejich zkracováním, abychom našli vítěze. Podívejte se na vysoce uznávaný vítězný a druhý snímek tak, jak se měl objevit na tisku v umělecké kvalitě.

READ  Lionsgate natáčí remake trilogie The Strangers na Slovensku

Také v tomto čísle Potápět: profil hlavního stavitele lodí a RIB, Apex Boats; je důležité vyjádřit své obavy před potápěním; Nejlepší oceány čte Kniha Bathysphere A Mnoho věcí pod skálou; Recenze chystaného nezávislého filmu pod vodou potápění; Marine Curio #31 – Houba na ukulele; a více!

Další náhledy časopisu DIVE:

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *