Divadelní představení Východní vítr vane tam, kde začal

Divadelní představení Východní vítr vane tam, kde začal

Mary Poppins Od premiéry oceněného muzikálu v Londýně v roce 2004 se objevil po celém světě: inscenace byly ve finštině, dánštině, češtině, maďarštině, němčině, italštině a dokonce i islandštině.

Nyní, 12 let poté, co se dokonalá chůva v dubnu 2011 naposledy vyšplhala na trámy divadla Jejího Veličenstva, ji východní vítr konečně přivedl zpět do Melbourne.

Stephanie Jones jako Mary Poppins v divadelní inscenaci v Divadle Jejího Veličenstva v Melbourne.kredit:Wayne Taylor

Tentokrát to byla Stephanie Jones v titulní roli, a když už účinkovala v sezóně v Sydney i v Brisbane, cítila se „Mary Poppins Je zpět ve svém „duchovním domově“ s Return to the Stage, který byl vydán v Austrálii v roce 2010.

Ve čtvrtek ráno si obsazení a orchestr proběhnou tři čísla představení před pátečním oficiálním zahájením. Byli, jak byste mohli očekávat po několika stovkách koncertů od zahájení v Sydney loni v květnu, dobře namazaný stroj, kde Jones sdílel vokály s Jackem Chambersem jako Burtem a Marina Prior jako Lady Bird.

Ale při osmi vystoupeních týdně by to mohlo vypilovat řemeslo a, jak Jones připouští, ubrat část kouzla.

„Je to jako každá jiná práce,“ říká. „Někdy opravdu chcete zůstat doma, odpočívat a dívat se na svůj oblíbený film. Ale pak přijdete a najdete úžasné publikum a jsou tu děti, které nikdy neviděly muzikál, nebo možná ani nevědí, koho Mary Poppins je a to vám pomůže přinést zboží.“

Jones jako Mary a Jack Chambers jako Bert.

Jones jako Mary a Jack Chambers jako Bert.kredit:Wayne Taylor

Chambers, který vyhrál první sezónu televizní show Takže si myslíš, že můžeš tančit v Austrálii Když mu bylo v roce 2008 19 let, kominík, kterého proslavil v roce 1964 Disney film Dick Van Dyke s možná nejhorším Cockneyovým přízvukem vůbec, je pro mě „role snů,“ říká Burt. Zpívá, tančí, hraje – a dokonce i stepuje, když visí hlavou dolů ze stropu.

READ  "Nadace" dočasně zastaví výrobu v Praze kvůli stávce zástupců SAG-AFTRA

Přestože vzdoruje gravitaci, přichází také s tíhou očekávání. „Je tu další tlak, že tuto roli každý tak dobře zná,“ říká, „ale já mám takový koule, že už ten tlak necítím.“

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *