Sledujte živé přenosy fotbalového utkání Chorvatsko vs Česká republika: Sledujte online zdarma

Za jakékoli služby nebo produkty objednané prostřednictvím konkrétních odkazů na této stránce může být společnosti TheHDRoom vyplacena malá provize.

Česká republika zvítězila ve skupině D a v pátek hrála ve skupině Euro 2020 ve skupině C o jeden gól před Anglií. Pokusí se upevnit tento náskok před Chorvatskem, které prohrálo úvodní zápas s Anglií 1: 0.

Dnešní čas zahájení fotbalového utkání Česko – Chorvatsko začíná ve 12:00 EST / 9:00 PT USA a televizní pokrytí zajišťuje ESPN.


Sledujte zápasy Česká republika vs Chorvatsko online zdarma bez kabelu na telefonu, počítači, televizi, Amazon Fire Stick, Roku, Apple TV, tabletu, PS5, Xbox Series X nebo jakémkoli jiném zařízení se spolehlivou streamovací službou.

Hulu s živou televizí

Jedním ze způsobů, jak sledovat online fotbalové utkání Česko – Chorvatsko bez kabelu, je Vyzkoušejte Hulu s živou televizí. Řada živých televizních kanálů Hulu zahrnuje ACC Network, SEC Network, ESPN2, ESPN, ABC a mnoho dalších sportovních kanálů.

S Hulu w / Live TV získáte 50 hodin cloudového úložiště DVR, abyste si své oblíbené pořady mohli opakovaně prohlížet. To je navíc k rozsáhlé knihovně Hulu s dostupným obsahem a dostupnými aktivy.

Fubo TV

Fotbalový zápas Chorvatska a České republiky na Euro 2020 můžete vysílat živě po registraci do souboru في Sedmidenní bezplatná zkušební verze FuboTV. ESPN je součástí základní bezplatné zkušební verze balíčku „Starter“, takže po přihlášení k zkušební verzi budete připraveni rychle vyrazit.

Fubo TV nabízí tři dny automatického nahrávání pro případ, že byste něco zmeškali naživo, a 30 hodin cloudového DVR, takže můžete zaznamenat jakýkoli zmeškaný sportovní program nebo událost a podívat se na ni později.

Jednoduše otevřete aplikaci FuboTV ze svého oblíbeného streamovacího zařízení, přihlaste se pomocí bezplatných zkušebních údajů nebo předplatných údajů a můžete vyrazit.

READ  Sledovat "Shang-Chi" je nyní k dispozici online zdarma doma - Film Daily

AT & T TV

AT&T TV je načtená živá streamovací služba, která nabízí různé kanály v různých cenových bodech. Dostupnost závisí na tom, kde bydlíte, a pro ověření si vyžádá vaši adresu.

Na webu AT&T není vytištěno, že oni Nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi služby živého televizního vysílání. Všimnete si, že bezplatná zkušební verze se zobrazí po výběru kategorie, když se u pokladny zobrazí celková částka 0,00 USD.

Kliknutím na tlačítko „Koupit“ prostřednictvím následujícího odkazu zjistíte, zda je na vaší adrese nabízena služba AT&T TV. ESPN je součástí základního balíčku zábavy za 69,99 $ měsíčně navíc ke všem ostatním balíčkům za vyšší cenu.

kabel nebo satelit

Předplatitelé satelitů a kabelů mohou navštívit Watch ESPN webová stránka Nebo mobilní aplikaci a pomocí přihlašovacích údajů poskytovatele služeb získáte přístup k živému vysílání ESPN z dnešního zápasu v českém a chorvatském fotbalu na jakémkoli mobilním zařízení nebo počítači.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.