Destiny 2 mění kurz na střelbu z lehkých zbraní

Koncem loňského roku to bylo oznámeno Osud 2další rozšíření, konečnou podobuByl zdržen uprostřed konfliktů Propouštění v Bungie. Rozšíření, které mělo být původně vydáno do února, bylo oficiálně posunuto zpět na červen, takže mezi tím, co měl být koncem roku, zůstala obrovská časová mezera. Rozšíření v loňském roce A konečný závěr k Osud 2Sága pokračuje. Ve světle toho mezeraBungie plánovala pseudo-sezónu obsahu, popsanou jako Destiny 2: Do světlakterá přináší nové mapy, Technikya zbraněmi, když odstartuje 9. dubna.

Ve světleZbraně jsou zvláště zajímavé, protože představují co Benjy Jedná se o sbírku oblíbených starých zbraní, které byly přepracovány a vylepšeny tak, aby vyhovovaly aktuálnímu nastavení hry. Když byl poprvé odhalen, druhý z plánovaných tří Vývojářské streamy Ale začátkem tohoto týdne se setkali s nadšením a váháním. Posledním důvodem byl fakt, že Bungie oznámilo, že při startu uvolní polovinu arzenálu BRAVE, po kterém bude následovat prodloužený týdenní rollout druhé poloviny zbrojovky. Podle prvotního plánu začali hrát hráči Ve světle Při spuštění nebudou moci získat celý arzenál celých šest týdnů.

Jestli je tu jedna věc, kterou jsem se naučil z pobytu v okolí… Osud 2 Komunita Už několik let byste měli dělat co nejméně, abyste stáli v cestě hráčům a jejich kořisti. Fanoušci hry nebyli příliš potěšeni kapáním zbraní, zvláště s ohledem na to, kolik z těchto fanouškovsky oblíbených zbraní bylo v průběhu let znehodnoceno. A co je nejdůležitější, včasný přístup k plnému arzenálu by hráčům poskytl více času na grindování Ve světleNový režim PvE Onslaught a získejte speciální varianty dostupné pouze po omezenou dobu. Podle původně zamýšlené časové osy Bungie se tato doba výrazně zkrátí, aby zbraně vyšly později. Nespočet hráčů nahlásilo své obavy a stížnosti Bungie, která je navzdory svým chybám často otevřená zpětné vazbě a rychle na ni reaguje a tým nyní (tak nějak) obrací svůj kurz.

READ  Eh, jinými slovy - The New York Times

Přišít Osud 2 Účet Team Twitter (který sdílí myšlenky a zpětnou vazbu přímo od vývojářů) včera reagoval na obavy fanoušků a oznámil, že Bungie upraví plánované nasazení zbraní. Místo šesti týdnů byla nyní časová osa zkrácena na tři týdny, což znamená, že tým shodí dvě zbraně týden po startu. V této časové ose budou nyní hráči moci získat celý BRAVE arzenál do konce dubna, namísto konce května. I když to úplně nevylučuječasová brána„Rozhodnutí, které volalo mnoho hráčů, je krok správným směrem.“

Dále Bungie nastiňuje několik způsobů, jak zajistit, aby hráči měli zaručené božské hody a omezené varianty BRAVE arzenálu. Podle Bungie „míra poklesu zbraní během Destiny 2: Do světla Bude patřit mezi naše top in PánevHistorie hry, a to i do dob extravagance, zajišťuje, že lidé, kteří hraním tráví jakýkoli čas Osud 2 Během několika příštích měsíců budou moci získat tolik vyhledávané zbraně.

Celé vlákno stojí za přečtení, pokud vás zajímají různé cesty k neustálému získávání kořisti Ve světleAle poselství je jasné: Bez ohledu na to budete mít přístup ke BRAVE zbraním.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *