Serena Williamsová se vrací k tenisu vítězstvím ve čtyřhře v Eastbourne | tenisové novinky

Serena Williamsová se vrací k tenisu vítězstvím ve čtyřhře v Eastbourne |  tenisové novinky

23násobná grandslamová šampionka se vrátila 12 měsíců poté, co byla nucena odstoupit v prvním kole Wimbledonu se zraněním pravé nohy.

Poslední aktualizace: 21.06.22 21:01

Serena Williamsová si v úterý užila triumfální návrat k tenisu

Serena Williamsová si užila vítězný návrat k tenisu poté, co se spojila s Anasem Jaberem a vyhrála 2-6, 6-3, 13-11 ve čtyřhře nad Marií Bozkovou a Sarou Soribis Tormo na Rothsay International Eastbourne.

23násobná grandslamová šampionka se vrátila 12 měsíců poté, co byla nucena odstoupit v prvním kole Wimbledonu se zraněním pravé nohy.

Williamsová si dala na čas, aby se zahřála, ale brzy ukázala záblesky svého starého já a zasáhla několik volejbalových vítězů, aby pomohla novému duu ve čtyřhře odstartovat vítězstvím v osmifinále v Devonshire Parku.

řekl Williams BBC: „Hrát s Onnesem bylo tak zábavné. Bavili jsme se. Naši soupeři podali skvělý výkon a my jsme se tam jen snažili zůstat.“

Na otázku, zda by si spolu ve Wimbledonu zahráli čtyřhru, Williamsová dodala: „Bereme tu show na cesty! Ne, bereme ji jeden den po druhém.

Poulter porazil Karolínu Plíškovou v Eastbourne a připsal si nejlepší výhru své kariéry

Katie Poulter postupuje do třetího kola v Eastbourne

Katie Poulter postupuje do třetího kola v Eastbourne

Čtvrtá nasazená Británie Katie Poulterová se odrazila poté, co se v prvním setu potýkala s Buckleleovou, aby vyřadila loňskou finalistku Wimbledonu Karolínu Plíškovou ve druhém kole Rothsay International Eastbourne.

Pětadvacetiletá hráčka prohrávala v rozmezí půl hodiny 5:0 se světovou sedmičkou, ale poté, co se dostala na palubovku, zůstala s Češkou, než publikum na centrkurtu několikrát zvedlo nohy. napínavý druhý a třetí set.

Poulterová využila pět ze svých 19 příležitostí k úniku, aby si zajistila vítězství 1-6 6-4 6-4 a pokračuje ve skvělé formě poté, co minulý týden v Birminghamu dosáhla nejlepšího skalpu své kariéry proti Alison Riskeové.

READ  Baylor provádí změny v basketbalovém týmu poté, co Tang To Kai State | Sportovní

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *