Ivanka Trumpová přebírá české ocenění pro svou zesnulou matku Ivanu

Ivanka Trumpová ACenu převzal jménem své zesnulé matky. Ivanapátek republika Che.

K Trumpovi se ke Dni nezávislosti československého státu připojil jeho bratr Donald Trump mladší, aby na Pražském hradě převzal od prezidenta Miloše Zemana medaili I. třídy.

Mezi další oceněné patří tenista Ivan Lendl, protinacistický bojovník Joseph Mašín nebo ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskij, který získal nejvyšší ocenění země, Řád bílého lva.

„Moje matka se narodila a vyrůstala v tehdejším Československu. Vyrůstala ve Slinu, bruslila v národním týmu a navštěvovala Univerzitu Karlovu v Praze. Po celý život si zachovala hlubokou lásku a vztah k České republice,“ napsala Ivanka. Na jeho Instagramu. „Vím, že maminka by byla tímto uznáním velmi poctěna a my ho obdržíme jejím jménem, ​​protože jsme tady v Praze.“

SLEDUJTE: Ivanka Trumpová rozváží jídlo Floriďanům postiženým hurikánem Ian

Klikněte sem a přečtěte si více od Washington Examiner

Ivana Trumpová Zemřel v červenci Podle newyorského úřadu hlavního soudního lékaře byl tento 73letý muž důsledkem tupého poranění trupu při pádu v jeho bytě. Je první manželkou bývalého prezidenta Donalda Trumpa a je jeho druhým manželem. Před rozvodem v roce 1992 měli spolu tři děti, Ivanku, Dona Jr. a Erica. Od jejich seznámení v roce 1976 žil v Americe.

READ  Druhé nohy žen v evropském play-off UEFA | UEFA Dámské Euro

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.