Clifford Chance Banks Club poskytuje poradenství v oblasti dlouhodobého financování spojeného s ekologií a udržitelností ve vztahu k českému rezidenčnímu portfoliu

Clifford Chance Banks Club poskytuje poradenství v oblasti dlouhodobého financování spojeného s ekologií a udržitelností ve vztahu k českému rezidenčnímu portfoliu

Clifford Chance Prague radí UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia jako hlavního aranžéra a jediného globálního koordinátora společně s Českou spořitelnou, Československou obchodní bankou, Evropskou bankou pro rozvoj Sanpaolo (EBRDOODOWNLOAD), klubem bank vedeným Českou republikou a Slovenskem. Komarene Banka, Raiffeisenbank a V.E.P. v souvislosti se zeleným a udržitelným dlouhodobým zajištěným klubovým financováním souvisejícím s českými rezidenčními portfolii v Ostravě a Plzni. Bostad AB, Švédsko.

Prostředky budou použity na správu odpovědnosti a na podporu udržitelných investic, jako je tepelná izolace, instalace teplovodů a přeměna obnovitelných paliv v českých rezidenčních nemovitostech v Heimstadenu.

„Tato komplexní transakce s více jurisdikcemi s několika úvěrovými institucemi, včetně EBRD, zahrnuje aspekty financování velkých společností a nemovitostí a je dalším projektem „zeleného financování“, na kterém pracujeme. Těší nás, že vidíme řadu výhodných ESG Transakce rostou, protože je to v souladu s naší vizí udržitelnosti. K transakci se vyjádřil partner Miloš Felgr.

Heimstaden je přední evropský investor do rezidenčních nemovitostí a manažer s posláním získávat a spravovat přátelské bydlení se zaměřením na udržitelné a komerčně zdravé operace.

Všestranný tým Clifford Chance vedl partner Miloš Felgr. Jádro týmu tvořili advokátní koncipientka Hana Sekalová, právník Milan Rákošník a spolupracovníci Ondřej Šteko a Josef Lysonek.

READ  Česká republika: Vstup do České republiky po 9. červenci 2021 - Povinnosti zaměstnavatelů a zaměstnanců

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *