Choice Privileges Select recenze Mastercard 2023 – poradce Forbes

Choice Privileges Select recenze Mastercard 2023 – poradce Forbes

Privileges of Choice® Vyberte si Mastercard®* vs. Choice Privileges® Mastercard®*

Pokud jste fanouškem Choice Hotels, ale nechcete platit roční poplatek, možná budete chtít zvážit Choice Privileges® Mastercard®*. Karta nenese žádný roční poplatek a vydělává 5 bodů za dolar v zúčastněných hotelech Choice Hotels, 3 body za dolar na čerpacích stanicích, obchodech s potravinami, obchody pro domácí kutily a telefonních tarifech od poskytovatelů mobilních a pevných telefonních linek a 1 bod za dolar za ostatní nákupy. .

Přestože je karta cenově výhodnější než karta Select, postrádá také některé její výhody, včetně dalších 30 000 bodů za výročí karty a Global Entry nebo TSA PreCheck. Držitelé karet získají 10 kreditů Elite Night za rok, ale to stačí k automatickému dosažení zlatého statusu ve srovnání s vyšším platinovým statusem.

Privileges of Choice® Vyberte si Mastercard®* Pro Hilton Honors karta American Express Surpass®*

Karta Hilton Honors American Express Surpass®* Je to varianta střední třídy v rodině kreditních karet Hilton Honors. Stejně jako Choice Privileges® vyberte Mastercard®*Má roční poplatek 95 USD, který přináší silné výhody Hilton za dostupnou cenu.

Pro začátek karta získává 12 bonusových bodů Hilton Honors za dolar za způsobilé nákupy v zúčastněných hotelech nebo resortech v rámci portfolia Hilton, 6 bodů za dolar za způsobilé nákupy v amerických restauracích, v amerických supermarketech a na čerpacích stanicích v USA a 3 body za každý dolar. dolar, dolar. dolarů na další způsobilé nákupy. Dodává se také s věrnostním statusem Hilton Honors Gold Elite, který poskytuje denní kredit na jídlo a nápoje nebo snídani v zúčastněných hotelech a upgrady pokojů, pokud jsou k dispozici.

Pokud utratíte 15 000 $ ročně za kartu Hilton Honors American Express Surpass®*Vyhrajete noční cenu zdarma. Karta opravňuje k 10 bezplatným návštěvám salonku Priority Pass ročně.

READ  Shrnutí demokracie: Maďarsko hází další rukavici proti Evropské unii

Privileges of Choice® Vyberte si Mastercard®* pro kartu Citi Premier® Card

Pokud si ceníte flexibility, může být karta Citi Premier® lepší alternativou než hotelová kreditní karta se společnou značkou. Stejně jako ostatní má roční poplatek 95 USD, ale získává flexibilní body ThanksYou, které lze vyměnit za cash back nebo za cestování přes portál Citi Travel v hodnotě 1 cent za bod.

Karta Citi Premier® získává 3 body poděkování za dolar v restauracích, supermarketech, čerpacích stanicích, letecké dopravě a hotelech, 1 bod za dolar za všechny ostatní způsobilé nákupy a celkem 10 bodů poděkování za dolar za hotely, půjčovny aut, a atrakce (kromě letecké dopravy) rezervované na portálu Citi Travel℠ do 30. června 2024. Program Citi ThanksYou má více než 15 cestovních partnerů včetně výhod výběru. Stojí za zmínku, že pokud jste držitelem karty Citi Premier, získáte dvojnásobnou hodnotu za každý bod, který převedete na svůj účet Choice Privileges.

Karta Citi Premier® se také dobře spáruje s kartou Citi® Double Cash Card, která získává dva paušální děkovné body za dolar za všechny nákupy. Použitím těchto karet v tandemu a následným převedením svých výdělků na Choice Privilege můžete získat minimálně 4 Choice Points za dolar za každý váš nákup.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *