Fotogalerie: Cestovní fotograf Austin Mann ukazuje ohromující výsledky fotoaparátu iPhone 13 Pro

Fotogalerie: Cestovní fotograf Austin Mann ukazuje ohromující výsledky fotoaparátu iPhone 13 Pro

Cestovní fotograf Austin Mann sdílí každý podzim velmi podrobný umělecký pohled na nejnovější vývoj fotoaparátu iPhone. tentokrát, MAN dal iPhone 13 Pro do kroku V národním parku Ruaha v Tanzanii.

Mann sdílel úžasné fotografie a videa, která pořídil s iPhone 13 Pro Jeho hloubková kontrola kamery Dnes ráno:

Minulý týden jsme strávili v jižní Tanzanii, zkoumali jsme toto obrovské přírodní prostředí a zachytili veškerou jeho krásu pomocí fotoaparátu iPhone 13 Pro. Když jsem sledoval hlavní sdělení společnosti Apple o letošním vydání iPhonu, byl jsem velmi nadšený z nové funkce maker, zvýšeného teleobjektivu a kinematografického režimu.

Na svém letu jsem si připomněl odpovědi, které hledám: Jak budete dělat tuto novou technologii
Jsou naše fotky a videa lepší?

Mann pokryl téměř vše, co byste si mohli představit, pokud jde o testování kamerového systému iPhonu 13 Pro, včetně nové funkce makra, nového ultraširokého objektivu, filmového režimu, 3x zoomu, fotografických režimů a dalších.

Podívejte se na toto úžasné 10minutové video ze souboru Mannova recenze. Pro všechny jemnější detaily se o tom přesvědčte Podívejte se na celou recenzi MAN také dělá práci AMA na Instagram Stories Již brzy, sledujte ho tedy na této platformě a získejte další.

Zde je několik úžasných záběrů:

Zatímco Mann má spoustu chvály za to, co Apple dokázal s kamerovým systémem iPhone 13 Pro, sdílel také tři konkrétní způsoby, jak věci zlepšit:

1) Lepší kontrola větru pro interní mikrofon iPhonu. Taylor zachytil veškerou akci pomocí zvuku fotoaparátu iPhone 13 Pro+ve fotoaparátu. Vestavěný mikrofon je působivý a ve většině případů má pěkný tón, ale přesto se opravdu potýká, i když s mírným vánkem.

2) Přál bych si úplně vypnout digitální zoom. Líbilo by se mi, kdybych si mohl vybrat mezi 13mm, 26mm a 77mm ‚prime‘ dalekohledem a nic mezi tím. Někdy, když přepínám mezi objektivy, omylem se mezi ně zaseknu a nikdy jsem nenašel kvalitu použitelného digitálního zoomu. Ze stejného důvodu, kdybych měl na výběr, také bych se rozhodl vypnout digitální zoom při slabém osvětlení, který se děje s 3násobným teleobjektivem.

3) Přál bych si, aby vám uživatelské rozhraní nočního režimu umožnilo ručně nastavit expozici pro délku expozice a poté pokračovat. Mnohokrát to řekne 30 sekund a pak se přesune doprava, než stisknu spoušť.

ještě jednou, Podívejte se na celou recenzi Další tipy pro fotografy pro ty, kteří jdou do Safari, tipy pro nákup iPhone 13, použití režimu ostření v iOS 15 a další.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube, kde najdete další novinky Apple:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *