Chip Chic a Rabona Lamela mezi nejlepšími kandidáty FIFA | Sportovní

CURYCH (AFP) – Mezi střelou Patricka Schicka ze 45 metrů pro Českou republiku a trefou Erica Lamely pro Tottenham v severolondýnském derby. Nominace na Puskasovu cenu oznámila FIFA v pondělí.

Schick skutečně vyhrál branku mistrovství Evropy na turnaji za svůj nefunkční úder blízko půlící čáry proti Skotsku. Brankáře Davida Marshalla poslala do skoku a skoku dozadu do branky nehlídaného a nechala ji zamotanou v síti.

Mezi 11 uchazeči o výroční cenu FIFA zvolenou jako nejlepší gól ve světovém fotbale za poslední rok jsou kopy na kole od Luise Diaze do Kolumbie v Copa America a Mehdiho Taremiho do Porta v Lize mistrů.

READ  Caleb Surratt je první, kdo opakuje titul Terra Cotta Invitational

Mezi nominovanými byly i góly vstřelené na dálku v ženských ligách v Ghaně, Mexiku a Anglii. Bodovali: Sandra Uso Ansah, Daniela Sanchez a Caroline Weirová.

Valentino Lazaro si připsal kop na štíru v německé lize, skončil Vangelis Pavlidis v Eredivisie, Gauthier Heine ve francouzské druhé divizi a Riyad Mahrez v kvalifikačním utkání na Africký pohár národů.

Žádný z favoritů neskóroval v zápase v Asii.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *