Zpráva The Match Factory Red Hot Sales Vítěz berlínské Grand Prix Silver Bear v porotě „Afire“

Výhradní: Továrna na síru Odhalení spousty obchodů pro německého režiséra Christian Petzold‚s Berlín Vítěz Velké ceny poroty Stříbrný medvěd požár.

Světová premiéra na hlavní soutěži v Berlíně je letní komediální drama o nesourodé skupině lidí, kteří se sešli v prázdninovém domě v NěmeckoBaltské pobřeží na pozadí postupujícího lesního požáru.

Více termínů

Mezi evropské nabídky patří Francie (Les Films du Losange), Itálie (Wanted), Španělsko (Filmin), Benelux (film na září), Švýcarsko (Filmcoopi), Rakousko (Stadtkino), Skandinávie (Future Film), Polsko (Aurora Films), Maďarsko , Česká republika a Slovensko (Vertigo), bývalá Jugoslávie (Demiurge), Rumunsko (Independenta), pobaltské státy (A-One).

Mimo Evropu se snímek dostal do Jižní Koreje (M&M International), Tchaj-wanu (Light Year Pictures), Turecka (Beer Film), Brazílie (Imovision), Argentiny, Chile, Paraguaye a Uruguaye (Eva Cinema).

Byla také uzavřena severoamerická distribuční dohoda, která má být brzy oznámena. Další pozemky jsou v současné době v jednání.

Thomas Schubert hraje zakázaného spisovatele Leona, jehož plány na produktivní letní dovolenou s naším přítelem se zvrhnou, když se ukáže, že jejich dočasný domov má nečekanou extra nepořádnou obyvatelku, kterou hraje Paula Beer.

Hrají také Langston Obel, Eno Trips a Matthias Brandt.

Chcete-li ochutnat film, podívejte se na první trailer tady.

požár Byl to šestý Petzoldův film, který byl uveden v soutěži Berlinalepo Rusalka (2020), Přechod (2018), Barbory (2012), Pojďme (2007) a Jaspenter (2005).

Petzold dříve získal Stříbrného medvěda v Berlíně za nejlepší režii Barbory a cenu Fipresci za Rusalka.

požár To bylo vřele přijato kritiky v Berlíně, s Čas doručení Recenzentka Stephanie Bunbury o filmu říká: „Petzoldovo jemné rozptýlení je legendou naší doby.“ Přečtěte si recenzi tady.

Film pro Schrammfilm produkovali Florian Korner von Gostorff, Michael Weber a Anton Kaiser. Piffl Medien má německá práva a stanovil datum vydání na 20. dubna.

READ  SLEDOVAT: Brankář se stane virtuální legendou hokejového piva poté, co se virální video stane virálním

Nejlepší termín

Popsat Uzávěrka newsletteru. Pro nejnovější zprávy nás sledujte FacebookA CvrlikáníA Instagram.

Klikněte sem a přečtěte si celý článek.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *