Český film Pilot vyhrál nejlepší show na udílení cen Europa Cinemas 2022

PAŘÍŽ: České Kino Philod získalo první cenu za nejlepší program na udílení cen Europa Cinemas 2022, předávané během slavnostního ceremoniálu v kině Le Balzac v Paříži. Pražské kino řídí Jan Makola a Alspeta Makola. Cenu Podnikatel roku získali Alexandre Vandeput a John de Klerk z Lumière Cinemas v Belgii.

Ceny byly předány v rámci 2. konference Europa Cinemas Network v Paříži, 1. až 4. prosince 2022. Akce k 30. výročí Evropy se zúčastnilo kolem 600 odborníků, včetně vystavovatelů, distributorů, výrobců a obchodních zástupců z celé Evropy. Síť kin.

Po šoku z pandemie a boomu sledovanosti streamovacích platforem vyvolaném COVIDem konference zdůraznila základní hodnoty založené na obnově. Jak organizátoři zdůraznili, kina jsou sociální prostory a obchodní podniky, které vytvářejí pracovní místa, zahrnují řadu dovedností od obchodního managementu po marketing, stejně jako prognózování, sociální média a analýzu dat.

60 % projekcí zahraničních evropských filmů se koná v síti Europa Cinemas. Síťový prodej a distribuce jsou pro ekonomiku důležité a producenti a režiséři chtějí vidět své filmy na velké obrazovce.

Nejnovější statistiky členů Europa Cinemas lze nalézt na webových stránkách Europa Cinemas: www.europa-cinemas.org

READ  Heathrow a Gatwick: Nejnovější cestovní pravidla pro Chorvatsko, Českou republiku, Rakousko a Maďarsko

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *