CEO Helldivers 2 je extrémně zklamaný z chování vývojářů

CEO Helldivers 2 je extrémně zklamaný z chování vývojářů

Klikněte na nový patch Hell Divers 2 6. března, což se bohužel herní komunitě moc nepovedlo. Na serverech Discord a na příspěvcích Reddit se lidé hádali se zaměstnanci Arrowhead Game Studios o změnách provedených v živé akční střílečce z pohledu třetí osoby a o komentářích, které někteří vývojáři učinili v reakci na kritiku, kterou obdrželi. Nyní se generální ředitel Johan Bilstedt vyjádřil k „strašnému“ chování svého týmu.

Hell Divers 2první aktualizace, Patch 01 000 100, přišla se spoustou změn, které zásadně změnily charakter hry. Nově jsou představeny katastrofické jevy počasí, jako ohnivá tornáda a meteorické roje, se kterými se musíte potýkat spolu s obvyklými brouky a roboty, kteří čekají, až vás rozdrtí a vyplivnou. Také to znervóznilo velké množství zbraní a vylepšilo hrstku dalších, ale negativa převažovala nad pozitivy pro některé lidi, z nichž mnozí si vzali hru Discord a subreddit si stěžovat O změnách.

jako PCGamer zmíněnooficiální Hell Divers 2 Kanály určené pro členy komunity byly v poslední době zaplaveny hráči, kteří tahají vývojáře za to, co je vnímáno jako Nevyvážená aktualizace. Podle společnosti Hell Divers 2 se stávají obtížnějšími, zatímco optimální strategie, jako je „meta“ Stahování Vzhledem k tomu, že obsahuje OP railgun, je v důsledku patche slabší. Je to tak špatné, že někteří vývojáři Arrowhead Game Studios začali reagovat na kritiku Snark a sarkasmus, pořízení snímku obrazovky komentářů a jejich sdílení prostřednictvím subredditu. Jeden řekl: „Ten chlap, který se dívá, jak všichni pláčete, mě tak baví.“ Hell Divers 2 vývoj v nesouladu, Podle redditor Curious_Influence185. „Lidé stále čistí Helldive, takže si nejsem jistý, co říct.“ řekl animátor Arrowhead Games Studios Fredrik Eriksson. „Ale přichází na mysl „problém s dovednostmi.“ Podobných prohlášení bylo dost, přičemž prezident společnosti a kreativní ředitel Johan Bilstedt se připojil k tomu, aby řekl, že komentáře nereprezentují étos studia:

Ahoj! Děkuji, že jste to zmínil, z pohledu studia to není záměr. Ale protože jsem velkým předplatitelem Communication Studio, znamená to, že povzbuzuji vývojáře, aby se zapojili do komunity. To nás však také vystavuje riziku nedorozumění nebo prudkých hádek, což je něco, o čem ve studiu aktivně diskutujeme, abychom se zlepšili. I když chápu, že se to odráží na studiu jako celku, není naším záměrem, aby to bylo chování z naší strany. Chceme zajistit, abyste se všichni v této hře a v této komunitě bavili co nejlépe. Pokud jde o nápravu rovnováhy a názorů, které ji obklopují, aktivně čteme co nejvíce a bereme v úvahu to, co se říká, když o věcech interně diskutujeme. Aktuálním aktuálním tématem je zpětná vazba hráčů, jejich reakce na úpravy vyvážení a celkový pocit ze hry.

V reakci na redaktora Pilestedt řekl, že komentáře některých vývojářů Arrowhead Games Studios byly „HroznýJe „extrémně zklamaný“ zobrazeným chováním. Odpovědět Další redaktorBillstedt řekl, že studio naučí své zaměstnance být o něco hezčí.

READ  Aplikace Google pro iPhone pro bezdrátový přechod na Android bude pro majitele Pixelů připravena za pár týdnů

„Uvědomujeme si to a přijali jsme interní opatření, abychom naše vývojáře poučili o tom, jak reprezentovat organizaci.“ řekl Billstedt. „Toto není poselství, za kterým si studio stojí. Vždy pracujeme na tom, aby byl zážitek a komunita co nejpříjemnější. Bereme vaši zpětnou vazbu a na základě toho se zlepšujeme. Děkujeme mockrát ❤️“

Ericsson Omluvil se za své chováníŘekl, že „zašel s trollingem trochu příliš daleko“ a cítil, že potřebuje uznat způsob, jakým fanoušci viděli jeho prohlášení.

„Je mi líto, pokud se lidé cítí uraženi.“ [sic] Proto, jak mnoho lidí poukázalo, nebudu se dále zabývat komunitou; „Máme komunitní tým, který se s tím musí vypořádat,“ řekl Erickson. „Myslel jsem si, že se s hráči trochu pobavím, ale uvědomuji si, že jako vývojář jsem v nespravedlivé pozici.

Kotaku Požádal jsem Arrowhead Game Studios o komentář.

Hell Divers 2 Byl Ohromující úspěch Pro tým. navzdory Máte nějaké problémy se serverem Po svém masivním spuštění 8. února nyní střílečka z pohledu třetí osoby míří k řadě aktualizací Nové vybavení A Mechanismy V blízké budoucnosti. Zdá se, že je to dobrý čas ponořit se do pekla.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *