Brutální český přenos zítra na SCREAMBOX!

Brutální český přenos zítra na SCREAMBOX!

Tragédie znepokojivým způsobem zapletla dvě dysfunkční rodiny Screambox Výhradní živůtekstreamované zítra na platformě Bloody Disgusting.

Temný a brutální český film se vrací k hororu, který tlačí hranice Texaský masakr motorovou pilou A hory mají oči.

Cachina a Robert ve filmu vychovávají svou malou dceru v luxusní moderní vile, ale jejich rodinný život lze jen stěží označit za harmonický. Naproti tomu Victor žije se svou matkou v polorozpadlém domě na odlehlé oblasti, ale jejich rodinné vztahy nejsou o nic zdravější – i když velmi odlišným způsobem.

Jo, a pokud jste novým předplatitelem, nezapomeňte se podívat na naše originální a exkluzivní PŘEDCHOZÍ edice SCREAMBOX The Wolf Hunting Project, Terrifier 2, The Barn Part II, New Religion, Hollywood Dreams & Nightmares: The Robert Engliund Story, Shifted, Living with Chucky, Pennywise: The Story of IT, Family Dinner, Holy Shin!, The Outwaters, CreepyPasta, Cube, Jethica, Welcome to Hell, A mnohem, mnohem víc! přihlásit se nyní!

Začněte hned křičet s Screambox Na iOS, Android, Prime Video, Roku, YouTube TV, Samsung, Comcast, Cox, Screambox.com.

READ  PH rozšiřuje zákaz o zahraniční cestující z České republiky díky nové variantě COVID-19

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *