Nintendo Switch Sports už někdo hraje a ještě se nehrálo

Foto: Nintendo

Zdá se, že každá verze Switch v dnešní době nějakým způsobem nebo formou unikla, a s ohledem na to se to stalo znovu (Taky tak nějak…) – Tentokrát s Nintendo Switch Sports.

Ačkoli to má být až koncem tohoto týdne, jeden šťastný fanoušek známý jako „i_can_hear_the_world“ na Redditu navštívil subreddit Nintendo Switch, aby se podělil o své nadšení z toho, že hru obdrží brzy poštou.

V době psaní tohoto článku již celé téma, které je aktuálně na vrcholu subredditu, vygenerovalo přes 270 komentářů a 4,6 tisíc hlasů. V něm můžete vidět obrázky stavu hry a kartu hry Switch.

Kromě toho, že stejná osoba dostávala otázky o hře na Reddit, zveřejnila také snímky obrazovky YouTube kanál SupaDaBloopa – Sdílejte video šesti sportů dostupných při spuštění. Trvá asi 50 minut.

„Dříve jsem zveřejnil obrázky svých raných Nintendo Switch Sports. Tady je video. Podívejte se na to, než to Nintendo sundá.“

„Jaký kraken kluci, to je SupaDaBloopa! Měl jsem šílené štěstí a Nintendo Switch Sports mi poslalo čtyři dny před jejich oficiálním datem vydání. Mám pocit, že Nintendo pošle své malé ninji, aby mě unesli, ale hej. C’est la vie, že jo?“ Užijte si tento první pohled na Nintendo Switch Sports. Pokud máte nějaké dotazy týkající se samotné hry, napište komentář níže a já se pokusím vám všem odpovědět. „

Je zřejmé, že vzhledem k tomu, že hra ještě není oficiálně vydána, není zde žádný online multiplayer, takže vše, co se nabízí, je místní hraní. Hra bude také zřejmě vyžadovat patch po vydání.

READ  Verizon vás chce očkovat, takže zde je sleva 180 $ na AirPods Pro a další slevy na příslušenství

sledovat z Někdo v dubnu získat přístup na digitální kopii Advanced Warfare: Re-Boot Camp v časném čase. Když to Nintendo zjistilo, nákup zrušili a vrátili peníze.

Dostanete Nintendo Switch Sports, až dorazí později tento týden? Přidejte komentář níže.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.