Brazilský prezident Jair Bolsonaro je v nemocnici

Rio de Janeiro – prezident Jair Bolsonaro z Brazílie V pondělí byl letecky převezen do Sao Paula a převezen do nemocnice k ošetření možného zablokování žaludku poté, co na dovolené v jižním státě Santa Catarina pociťoval bolesti, uvedla jeho kancelář a nemocnice.

Byl převezen do nemocnice Villa Nova Star, kde podstoupil vyšetření v péči doktora Antonia Luise Maceda, chirurga, který pak pana Bolsonara léčil. bodl V roce 2018, během své prezidentské kampaně. Stav pana Bolsonara je stabilizovaný, uvedla nemocnice s tím, že na jeho péči dohlíží pět lékařů.

v Zveřejněno na TwitteruBolsonaro řekl, že se „v neděli po obědě začíná cítit hůř“. Napsal, že po příjezdu do nemocnice ve 3 hodiny ráno mu byla zavedena nazogastrická sonda, kterou lze odvádět tekutinu ze žaludku pacienta se střevní neprůchodností. Prezident, který do tweetu přidal fotografii z nemocnice, uvedl, že budou provedeny další testy, aby se zjistilo, zda je nutná operace.

Dodal, že příznaky jsou stejné, které vedly k jeho krátké hospitalizaci v červenci, a jako hlavní příčinu svých zdravotních problémů uvedl jeho bodnutí v roce 2018.

Zranění utrpěná při tomto útoku si vyžádala nejméně čtyři operace. Bodnutí vážně zranilo střeva pana Bolsonara a vedlo k dlouhé hospitalizaci, která ho v konečné fázi prakticky vyhnala z cesty kampaně.

Pane Bolsonaro Přesto dosáhl rozhodujícího vítězství. Prezident naznačil – bez důkazů –, že útok zosnovali političtí oponenti.

Soudce v roce 2019 shledal, že útočník byl duševně nemocný, a proto nemohl být uznán vinným z trestného činu. Soudce nařídil, aby byl útočník Adelo Bispo de Oliveira držen na oddělení pro duševní zdraví ve vězeňském systému, dokud úředníci veřejné bezpečnosti nerozhodnou, že již není hrozbou. Prezident Naposledy byl hospitalizován v červenci Po záchvatu škytavky, která trvala několik dní a způsobila bolesti žaludku.

READ  Ruský novinář, který v přímém přenosu protestoval proti ukrajinské invazi, byl v nepřítomnosti odsouzen k více než 8 letům vězení

Doktor Macedo, který byl na dovolené na Bahamách, měl v pondělí odcestovat do Brazílie za prezidentem a Bolsonaro na Twitteru uvedl, že dorazí v 15:00. Doktor to řekl zpravodajskému webu UOL Je příliš brzy na to říci, zda je prezidentův stav vážný. Řekl, že může mít střevní neprůchodnost kvůli něčemu tak běžnému, jako je nesprávné žvýkání jídla.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *