Video na YouTube vynutí automatické restartování vašeho Pixelu 7/7 Pro

Video na YouTube vynutí automatické restartování vašeho Pixelu 7/7 Pro

Ryan Haines/Android Authority

TL; DR

  • Video na YouTube přinutí zařízení Pixel 7 a Pixel 7 Pro téměř automaticky se restartovat.
  • Problém může mít něco společného se zpracováním barev na telefonech.
  • Někteří uživatelé Pixel 6 a 6a také nemohou přehrávat video.

Něco zvláštního se děje s řadou Pixel 7. Podle několika zpráv o reddit (volný, uvolnit Mishaal Rahman), přehrávání určitého videa YouTube způsobí restartování Pixel 7 a 7 Pro bez varování.

a Dotyčné video Jedná se o 4K HDR filmový klip. Zapnul jsem to na svém Pixelu 7 a jak lidé na tomto vláknu Reddit hlásili, telefon se automaticky restartoval. K opětovnému přehrání dojde pouze v případě, že video otevřete pomocí aplikace YouTube. Zdá se, že problém také ovlivňuje některé uživatele Pixel 6 a Pixel 6a, ale je omezen hlavně na stávající vlajkové lodě Google.

Než to vyzkoušíte doma, uvědomte si, že někteří uživatelé Pixel 7/7 Pro po restartu ztratili mobilní připojení. Zdá se však, že restartování telefonu tento problém vyřeší. V našem případě se Pixel 7 normálně spustil s připojeným operátorem poté, co si video na YouTube vynutilo restart.

Někteří lidé na Redditu srovnávají tento podivný jev s nechvalně známými pády tapet na telefonech Samsung a Google v roce 2020. Podobně jako tehdy, někteří redditoři se domnívají, že u řady Pixel 7 je problém se zpracováním HDR.

Mezitím někteří lidé využívají problému a posílají video nic netušícím uživatelům Pixel 7 jako žert. Google na problém oficiálně nereagoval.

READ  Kde předobjednat Xenoblade Chronicles 3 při přechodu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *