Euro 2020: současní lídři v závodech o Zlatou kopačku; Kde stojí Ronaldo a Benzema? | fotbalové novinky

Báječný! To je jedno slovo, které jistě každému napadne při popisu kvality fotbalu během 16. kola Euro 2020. Těchto osm zápasů, mezi 16 týmy, bylo plné špičkové zábavy, úžasných cílů a úžasných východů. Stručně řečeno, konkurence skutečně vyšla a bude se zlepšovat. Než zahájíme posledních 8 zápasů, pojďme se podívat na současné vůdce závodu o Zlatou botu, kde hrají Karim Benzema a Cristiano Ronaldo. (Plné pokrytí Euro 2020)

Přečtěte si také | Euro 2020, čtvrtfinále: zápasy, stadiony, zápasy, čas, datum, místo konání

1) Cristiano Ronaldo (5): Ronaldo, rekordér na Euro 2020, dokončil svůj turnaj s pěti góly, z nichž každý skóroval ve skupinové fázi. Kapitán Portugalska skóroval proti Maďarsku, jeden proti Německu a druhý proti Francii, aby se postavil na stranu 16. kola. Kromě toho má útočník Juventusu přístup k jeho jménu. V posledních 16 hrách se mu nepodařilo přidat proti Belgii.

2) Karim Benzema (4): Karim Benzema vstřelil v 16. kole proti Švýcarsku dva góly, ale nezabránil tomu, aby se po ztrátě penalt zkolaboval mistr světa Francie. Dříve ve skupinové fázi dal v posledním zápase skupiny proti Portugalsku dva góly. Proto jeho šampionát také skončil.

3) Patrick Schick (4): Schek přidal čtvrtý gól během vítězství České republiky nad Nizozemskem 2: 0 v 16. kole. Na tento gól proti Skotsku v úvodním zápase turnaje bude dlouho vzpomínat. Útočník České republiky vstřelil čtyři góly, dokud se Čech nedostal na třetí místo ve své skupině, aby se kvalifikoval do dalšího kola. Proti Skotsku vstřelil dva góly a třetí proti Chorvatsku

4) Emil Forsberg (4): Švéd Emil Forsberg na své cestě vstřelil tři góly a dovedl Švédsko do posledních 16. Dal gól proti Slovensku a dva góly proti Polsku. Poté v posledním zápase R16 proti Ukrajině vstřelil branku, ale nebyl by schopen připočítat výsledek, protože Švédsko bylo vyřazeno 1: 2 Ukrajinou.

READ  Dánsko si nárokuje olympijské místo v curlingu

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *