Bolsonaro v nemocnici se škytavkou trvající déle než 10 dní | Jair Bolsonaro

Brazilský prezident Jair Bolsonaro Byl přijat do nemocnice a stěžoval si na bolesti břicha poté, co měl po sobě jdoucí záchvaty škytavky, které trvaly déle než 10 dní.

Bolsonaro (66) byl ve středu kolem čtvrté ráno spolu s prominentním brazilským novinářem údajně převezen do vojenské nemocnice v hlavním městě Brasilii. Nárok Prezident měl neprůchodnost střev.

V krátkém prohlášení předsednictví uvedlo, že Bolsonaro je v dobré náladě a dobře funguje, ale zůstane pod dohledem až 48 hodin. Byly provedeny testy k prozkoumání příčiny škytavky.

Noviny Folha de São Paulo informovaly, že Antonio Luis Macedo, chirurg, který operoval Bolsonara poté, co byl Krátce před svým zvolením v roce 2018 byl pobodán.Byl na cestě do nemocnice.

Bolsonarův zdravotní stav byl tématem Zvyšování spekulací s médii V posledních dnech poté, co brazilský krajně pravicový vůdce uskutečnil řadu veřejných vystoupení Zdálo se, že se snažil mluvit.

Během cesty do jižní Brazílie minulý pátek, Bolsonaro Řeklo Po nevolnosti jsem se musel vzdát večeře. V nedávném vysílání na sociálních médiích Bolsonaro uvedl, že jeho problém se škytavkou začal poté, co 3. června podstoupil zubní chirurgii, a obvinil jej z léků, které předepsal.

Fulha uvedl, že Bolsonaro od svého zvolení podstoupil řadu chirurgických zákroků Bodnout, o čemž mnozí věří, že ho pomohla pohánět do prezidentského úřadu. O necelé dva měsíce později vyhrál ve volbách drtivé vítězství nad svým levicovým soupeřem Fernandem Haddadem.

V posledních týdnech se Bolsonaro utápěl v tom, co analytici nazývají nejhorším okamžikem jeho dva a půl roku předsednictví, a jeho popularita klesala uprostřed rostoucího hněvu veřejnosti nad manipulací a neúspěchem pandemie COVID-19. Zajištění přiměřeného očkování.

Více než 535 000 Brazilců zemřelo na nemoc, která odmítla Bolsonara jako „malou chřipku“ a průzkumy veřejného mínění naznačují, že brazilský prezident nezíská v příštím roce prezidentské volby druhé funkční období.

READ  Nový Zéland blokuje Auckland ve třech případech COVID-19

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *