Bobří kotlety, jerky a hrudí patří mezi nejlepší občerstvení v Buc-ee’s

Bobří kotlety, jerky a hrudí patří mezi nejlepší občerstvení v Buc-ee’s

Za necelý měsíc se poprvé otevřou automatické dveře do dlouho očekávaného cestovního centra Buc-ee’s.

Springfield Buc-ee’s bude hostit své slavnostní otevření v pondělí 11. prosince. Dveře se otevírají v 6 hodin a slavnostní přestřižení pásky bude následovat v 11 hodin. Cestovní centrum o rozloze 53 000 čtverečních stop se nachází těsně za hranicemi města na 3284 N. Mulroy Road.

Kromě 120 benzinových pump v obchodě, skvěle čistých koupelen a typických potřeb pro samoobsluhu nabízí Buc-ee’s široký výběr vlastního občerstvení značky Beaver. Zatímco některé jsou točící se klasiky čerpacích stanic, jako Buc-ee’s Barbeque Chips, Buc-ee’s Trail Mix a Buc-ee’s Kettle Corn, existují některé originální produkty, které si noví a dokonce i vracející se návštěvníci nebudou chtít nechat ujít.

News-Leader sestavil seznam 7 oblíbených jídel fanoušků, včetně Beaver Nuggets, světově proslulé nugety a slavného sendviče s hrudí.

Bobří nugety

Beaver Nuggets jsou oblíbené občerstvení v Buc-ee's.

Snad nejoblíbenějším občerstvením z Travel Center je sáček Buc-ee’s Beaver Nuggets. Klasický sáček o objemu 13 uncí je naplněný sladkými kukuřičnými lupínky přelitými karamelovou polevou. Představte si Kellogg’s Corn Pops a Honey Smacks, ale větší.

Zájemce o odchylku od originálu mohou zaujmout Sea Salted Caramel Beaver Nuggets nebo Cinnamon Sweet Beaver Nuggets, oba jsou k dostání v třídecových sáčcích.

Sendvič s hrudí

Zaměstnanec Buc-ee krájí hruď na stanici Texas Round Up, která podává hruď, klobásu, krůtu a slaninu, v místě Buc-ee.

Bez ohledu na to, kde jste v Buc-ee’s, je těžké zmeškat hovor ze stanice Texas Round Up: „Čerstvé hrudí na tabuli!“ Od 10:30 do půlnoci jsou sendviče s hrudí horké a připravené.

Kevin Huff, fanoušek Springfield Buc-ee, který se příští měsíc plánuje zúčastnit slavnostního otevření místa, označil sendvič s hrudí za nutnost vyzkoušet pro nové návštěvníky.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *