Bezplatná hra pro PlayStation Plus na únor by mohla být kriticky uznávanou hrou pro PS4

Sony zatím neprozradilo, jaké bezplatné hry pro PlayStation Plus předplatitelé PS Plus na PS4 a PS5 na měsíc únor dostávají. To by se mělo změnit tento týden a příští týden, 1. února, by se měly hry rozjet. Před oficiálním odhalením už možná víme, která z těchto bezplatných her je. Informace nepřichází způsobem úniku nebo zasvěcených osob z oboru, jak tomu obvykle bývá, ale spíše prostým pozorováním.

Sony neoznámilo, kdy budou zdarma dostupné únorové hry PlayStation Plus, ale vždy je to první úterý v měsíci. Pokud se tento vzorec udrží, hry vyjdou 1. února a právě teď je na 1. února naplánovaná pouze jedna hra, a to Life Is Strange: Remastered Collection.

V roce 2021 poskytla PlayStation předplatitelům PlayStation Plus několik prvních vydání v průběhu roku a očekáváme, že totéž se stane v roce 2022. Life Is Strange: Remastered Collection’s zahrnutí ještě pravděpodobnější je skutečnost, že PlayStation již spolupracoval se Square Enix na získání první hry, Life if Strangedo rukou PlayStation Plus v roce 2017.

Teď vím, co si myslíš, jestli už dali Život je zvláštní před téměř pěti lety zdarma, proč by je dávali Life Is Strange: Remastered Collection pryč zdarma? Dobrá otázka, ale ignoruje to fakt Life Is Strange: Remastered Collection je kolekce složená ze dvou her. Další hra je Life Is Strange: Before the Stormprequel k Život je zvláštnía hru, která nikdy nebyla vydána prostřednictvím služby PlayStation Plus.

Posledním bodem je v tomto případě skutečnost, že série má historii vydávání v pátek, nikoli v úterý, což činí toto vydání z 1. února zvláštním, pokud to samozřejmě není za účelem usnadnění nabídky PlayStation Plus. To znamená, víte, co dalšího se nabízí 1. února? První dva z únorových titulů Games With Gold, které také ještě nebyly odhaleny.

READ  Říká se, že xQc bude trvale zakázán ze serveru GTA RP NoPixel

Jako vždy vás budeme průběžně informovat. Únorové bezplatné hry PlayStation Plus a únorové bezplatné hry Xbox Live Gold by měly být oznámeny tento týden, a až budou vše, budeme vás o tom informovat. Mezitím získáte další informace o všech věcech PlayStation, Xbox a všech ostatních hrách kliknutím tady.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.