Sledujte: Djokovičova reakce poté, co novinář opravil svůj komentář k Tsitsipasovi | Novinky z tenisu

Tenisová hvězda Novak Djokovič zažil veselý moment zahrnující Stefanose Tsitsipase, protože mu mělo připomenout střetnutí těchto dvou ve finále grandslamu. Oba se spolu střetli v nejvyšším zápase na French Open 2021. Srb poté zvítězil nad Tsitsipasem 6-7 (6-8), 2-6, 6-3, 6-2, 6-4.

K incidentu došlo, když Djokovič mluvil s novináři v Melbourne, kde se aktuálně účastní Australian Open. „On (Tsitsipas) už hrál a je pravděpodobně nejzkušenějším hráčem ze všech ve čtvrtfinále. V posledních fázích grandslamů už hrál mnohokrát. „Doufám, že se nepletu.“

Novinář: Ano. Hrál proti tobě, vrátil jsem se o dva sety.“ Djokovič si uvědomil svou chybu a dodal: „Promiň, promiň. špatný můj špatný. „

Tsitsipas vstřelil přímé vítězství nad Jiřím Lechicou a zajistil si místo v semifinále. Porazil Čecha 6-3, 7(7)-6(2), 6-4 a nyní se ve finálovém čtyřboji střetne s Američanem Karenem Chačanovem.

Na druhou stranu Djokovič porazil Ruska Andrey Rublev a zajistil si postup do semifinále. Djokovič hned od začátku diktoval jednání a ze zápasu udělal jednostrannou záležitost. Vyhrál zápas 6-1, 6-2, 6-4 a nyní se v semifinále střetne s Tommym Paulem.

Podle údajů dostupných na atptour.comTsitsipas a Djokovič se předtím potkali 12krát, z nichž první vyhrál dvakrát a Srb 10krát.

Když už jsou velká jména venku, fanoušci doufají v další grandslamové finále mezi Tsitsipasem a Djokovičem. Pokud se tak stane, Tsitsipas bude doufat, že vyhraje svůj první grandslamový titul, zatímco Djokovič bude usilovat o prodloužení svého rekordního počtu grandslamů na 22.


READ  Michaud dohlíží na strážce kanadského juniorského hokejového týmu po dvou dekádách svého života

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *