Revoluce činí přechod Djordiho Petroviće oficiálním; Přidejte veterána Thomase Vatlicka a prodloužení Earla Edwardse Jr., abyste posílili tým stráží

Revoluce činí přechod Djordiho Petroviće oficiálním;  Přidejte veterána Thomase Vatlicka a prodloužení Earla Edwardse Jr., abyste posílili tým stráží

Djordi Petrovič bude chybět v prodloužené revoluci poté, co byl v sobotu oficiálně oznámen jeho přestup do Chelsea za 17,2 milionu dolarů. Revoluce ale připravila Petrovićův odchod a oznámila podpis českého brankáře Tomáše Vachlíka a také prodloužení smlouvy Earla Edwardse Jr.

Petrovič získal The Revolution v minulé sezóně poté, co zajistil přestup Matta Turnera do Arsenalu. 23letý Petrovič posílil problémovou zadní linii, ale Revolution se nepodařilo kvalifikovat do play off poprvé od roku 2019, kdy se Bruce Arena stal sportovním ředitelem a hlavním trenérem.

Letos má Petrovic rekordních sedm proher, protože Revolution (12-4-7, 43 bodů) je ve Východní konferenci na druhém místě s 11 zbývajícími zápasy do konce sezóny.

Edwards, 31, který má letos bilanci 2-1-1 ve všech soutěžích, měl v sobotu večer nastoupit na brankáře Revolution v Montrealu.

„Earl je talentovaný a spolehlivý brankář, který našemu klubu přináší vedení jak na hřišti, tak v šatně,“ řekl Curt Onalfo, technický ředitel Revolution, v tiskové zprávě. „S Earleovými zkušenostmi z hlavní ligy a schopnostmi jako brankáře bude jeho pokračující přítomnost v Nové Anglii přínosem pro revoluci.“

Je možné, že se čtyřiatřicetiletý Fatlik připojí k týmu Revolution v zápasech, které odehraje doma proti New York Red Bulls ve středu a Austin FC příští sobotu. Vachlík, který přešel jako volný hráč poté, co v minulé sezóně hrál za Huddersfield Town v anglické Premier League, odehrál více než 500 zápasů za kluby první ligy v pěti zemích. Vaclic vyhrál se Sevillou v roce 2020 titul Evropské ligy UEFA; 2013–14 titul české ligy se Spartou Praha; tři šampionáty švýcarské Super League s FC Basilej 1893; A titul řecké superligy 2022 s Olympiacos.

Onalfo řekl, že Vatlik „přináší rozsáhlé zkušenosti do našeho brankářského týmu a byl testován v mnoha nejkonkurenceschopnějších evropských ligách“. „Jeho mezinárodní životopis a technické dovednosti udělají z Thomase cenný přírůstek do našeho týmu.“

READ  Špičková osiva Svitoliny a Plíškové na tenisovém turnaji Qatar Open

Vatlík, který měří 6 stop 2,5 palce a váží 190 liber, debutoval za Českou republiku v roce 2012 a odehrál 54 zápasů za národní tým. Vaclík naposledy hrál při výhře Česka 4:1 nad Černou Horou 20. června.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *