Jedno uživatelské rozhraní 3.1 nyní přichází na Galaxy S20 FE

Společnost Samsung odvedla skvělou práci při zavádění Androidu 11, a tedy One UI 3 do svých smartphonů, ale je zde ještě další plná aktualizace. Jedno UI 3.1 debutovalo na řadě S21 a nyní se rozšiřuje vydáním některých modelů Galaxy S20 FE.

Jedno uživatelské rozhraní 3.1 je postaveno na bázi 3.0 a stejné jako Android 11, ale přináší s sebou spoustu vylepšení. Snad nejpozoruhodnějším z nich je přidání inteligentních ovládacích prvků domácnosti z více aplikací, nativní funkce systému Android 11, která je již v této aktualizaci povolena. Místo hledání v nabídce napájení je umístěn pod tlačítkem „Zařízení“ v oznamovacím centru. Mezi další změny patří lepší funkce napříč zařízeními u tabletů Samsung a některých sluchátek, jako je Galaxy Buds Pro.

Jedno uživatelské rozhraní 3.1 je zatím k dispozici pouze na dvou místech. Nejprve řada smartphonů Galaxy S21. Všechny tři modely jsou dodávány s touto aktualizací po vybalení z krabice. Jedinými zařízeními, která společnost Samsung oficiálně aktualizovala na One UI 3.1, jsou navíc Galaxy Tab S7 a S7 +.

Nyní Samsung zavádí One UI 3.1 na Galaxy S20 FE v některých částech Evropy. speciálně, SamMobile Nalezená modernizace se zavádí v Nizozemsku, Belgii, Řecku, Rumunsku, Španělsku, Německu, České republice, Švýcarsku, Itálii, Velké Británii, Francii, Slovinsku, Portugalsku a Polsku, stejně jako v severních oblastech a v Pobaltí státy. Aktualizace také obsahuje únorovou bezpečnostní opravu. Není jasné, kdy bude aktualizace rozšířena, ale je to dobrý začátek. Bude zajímavé sledovat, kdy tuto aktualizaci brzy obdrží další modely Galaxy S20, Galaxy Fold 2 a zbytek řady Samsung.

Více informací o Samsungu:

FTC: K výdělku používáme přidružené odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube, kde najdete další novinky:

READ  Revoluce prý zajistila rekordní přestupovou částku z Chelsea pro brankáře Djordiho Petroviče

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *