Nová Škoda Enyaq iV vRS byla přidána do nabídky plně elektrických SUV

Pak v ráfcích elegantního vozu Škoda Enyaq Coupe iV vRSčeská značka odhalila běžnou výkonnostní verzi Enyaq iV SUV vozy.

Praktičtější elektrický vRS je vybaven stejnou 82 kWh baterií jako jeho sestra a poskytuje dvoumotorový systém pohonu všech kol s celkovým výkonem 295 k a točivým momentem 460 Nm. Tento výkon je stejný jako u kupé, stejně jako doba zrychlení z 0 na 62 mph za 6,5 ​​sekundy.

Škoda Udává dojezd 310 mil, zatímco kapacita dobíjení 135 kW znamená, že baterie může dosáhnout 80 procent za méně než 35 minut. Běžný podvozek SUV Enyaq vRS je praktičtější než kupé, protože tvar kufru znamená o 15 litrů větší prostor zavazadlového prostoru, celkem 585 litrů.

V typickém stylu vRS se žhavější Enyaq vyznačuje lesklým černým rámečkem mřížky, který je také standardně osvětlen 131 LED diodami. Vnější zpětná zrcátka, výdechy zadního okna a výdechy vzduchové clony ve tvaru E jsou rovněž provedeny v lesklé černé barvě.

Vyznačuje se zelenými logy vRS, zatímco sportovní podvozek znamená snížení světlé výšky o 15 mm vpředu a 10 mm vzadu; 20palcová kola jsou standardem, zatímco 21palcové položky jsou na přání. Ceny budou pravděpodobně začínat na 53 000 £.

Kliknutím sem zobrazíte seznam Nejlepší elektrické SUV na prodej ve Velké Británii právě teď

READ  Petra Kvitová odstoupila v prvním kole v Charlestonu

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *