Arménie má vojenské přidělence v České republice a Kyrgyzstánu

Arménie má vojenské přidělence v České republice a Kyrgyzstánu

Arménie bude mít vojenské přidělence v České republice a Kyrgyzstánu. Arménská vláda o tom rozhodla na čtvrtečním zasedání vlády.

Potřeba vojenského přidělence Arménie v České republice je podle arménského ministerstva obrany dána velkým potenciálem vojenské a vojensko-technické spolupráce mezi oběma zeměmi a velkým zájmem o tuto oblast. Poslední období z české strany v prohlubování spolupráce.

Funkce vojenského přidělence Arménie v České republice bude spojena s funkcí vojenského přidělence Arménské ambasády v Německu.

Je třeba také poznamenat, že Arménie, účastnická země programu NATO Partnerství pro mír, rovněž oceňuje aktivní roli České republiky jako důležitého mostu v kontextu posilování dialogu mezi Arménií a NATO, jakož i rozvoje vztahů s NATO. člen NATO. země a také užší a efektivnější spolupráci v sektoru obrany.

Pokud jde o Kyrgyzstán, podle arménského ministerstva obrany přítomnost arménského vojenského přidělence v Kyrgyzstánu přispěje k dalšímu rozvoji spolupráce mezi oběma zeměmi v obranném sektoru a dá nový impuls k realizaci společných opatření v Kyrgyzstán. Obranný sektor mezi oběma zeměmi. Tento vojenský atašé bude rovněž zajišťovat vysokou úroveň arménsko-kyrgyzských vztahů v obranném sektoru.

Funkce vojenského přidělence Arménie v Kyrgyzstánu bude spojena s funkcí vojenského přidělence Velvyslanectví Arménie v Kazachstánu.

READ  Microsoft Teams přidává předplacený plán volání do PSTN

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *