Vrtulník NASA na Marsu nadále letí a letí

Vrtulník NASA Mars dokončil devět letů.

Pondělí, NASA chytrost Vrtulník uskutečnil svůj devátý a dosud nejambicióznější let.

tentokrát, Řekla kosmická agentura, vzal mladého pilota na oblohu na 166,4 sekundy a dosáhl maximální rychlosti 5 m / s. To odpovídá rychlosti 10 mph nebo rychlému běhu. Během této cesty chytrost Pokryl asi 625 metrů.

Od té doby to bylo něco málo přes dva měsíce chytrostJeho první let, 19. dubna tohoto roku. Během této počáteční zkoušky letěl vrtulník asi 3 metry nad zemí, než znovu sestoupil. Od té doby inženýrský tým za vrtulníkem posunul plavidlo výš, dál a rychleji po povrchu Marsu.

Při létání dál a dál chytrost Ukazuje některé výhody používání robotického letu k prozkoumání jiných světů. vzdálenost chytrost Cestujte během této jediné cesty, inženýr NASA Poznámka: Keri Bean, je stejná vzdálenost jako NASA Duše Rover cestoval po celou dobu své hlavní mise na Červenou planetu.

Na pondělní let NASA letěla odhodlání Rover vzal zkratku k prozkoumání oblasti Sittah, což je zajímavé pro vědce, ale Rover bude pravděpodobně neprůchodný kvůli svým písčitým vlnám. Během tohoto letu ředitelství vědecké mise NASA uznalo, že riskovalo ztrátu vrtulníku, protože posouvalo plavidlo a jeho programy za „bezpečné“ limity.

“Věříme chytrost Jsme připraveni přijmout tuto výzvu na základě odolnosti a odolnosti, které jsme dosud prokázali na našich cestách, “ Řekla NASA. “Zadruhé, tento vysoce rizikový pokus s vysokou odměnou zapadá do cílů současné demonstrační fáze. Úspěšný let bude silným důkazem schopností, které mohou v kontextu Marsu dosáhnout pouze letecké a letecké plavidlo.” průzkum.”

Zdá se, že se toto riziko vyplatilo dobře. Nejen v NASA chytrost Vracející se v bezpečí a zdraví, budou vědci schopni studovat obrazy oblasti, která by jim jinak chyběla.

READ  Pravěké jelení kosti jsou považovány za jedny z nejstarších uměleckých děl na světě

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *