Sterling se v PP změní na euro. SaveOurGame kampaň

Příhodně pojmenovaný Raheem Sterling, byl to opět muž, který pomohl irskému fotbalu získat peníze, když v úterý večer skóroval za Anglii proti České republice.

proč? Všechno je to součást naší kampaně #SaveOurGame, což znamená, že irský fotbalový hráč vyhraje 10 000 EUR pokaždé, když Anglie zaznamená skóre v eurech 100 000 Euro minimální kočička Již zaručeno a částečně distribuováno.

A teď můžeme odhalit, že stadion, který místní nemocnice používá jako helipad, a tým, který sledoval, jak jejich klub vyhořel během víkendu May Bank, patří mezi nejnovější kluby, které těží z kampaně #SaveOurGame.

Od té doby, co jsme otevřeli dveře naší výzvě k pomoci irskému fotbalu, jsme měli stovky žádostí prostřednictvím [email protected]. Probíhá od vznešeného k absurdnímu, někdy vyloženě depresivnímu.

Začátkem tohoto týdne jsme odhalili první várku irských fotbalových klubů, které obdržely dary, a nyní upozorňujeme na příběhy dvou dalších klubů, Brideview United AFC ve Waterfordu a Celtic Park AFC v severním Dublinu, které budou mít prospěch z Paddy Power # Kampaň SAVEOURGAME.

Brideview viděl, že část jejich klubu byla v květnu zapálena elektrickou poruchou. Členové West Waterford East Cork slaví 50 letDesátý Jeho narozeniny jsou příští rok a my jsme se rozhodli dát dárek k brzkým narozeninám.

Mezitím se hráči z Celtic Parku musí potýkat se zraněními způsobenými použitím hřiště k přistání vrtulníků.

Utrpěli sedm zranění nohou během několika týdnů kvůli narušené hrací ploše, přičemž vrtulníky přistávaly na nouzovém hřišti pro nedalekou nemocnici Beaumont – což znamená, že z jejího povrchu jsou pravidelně odebírány kousky. Hry byly dokonce zastaveny uprostřed, aby umožnily přistání vrtulníků.

READ  Český ministr tvrdí, že ruský spor by mohl ovlivnit nabídku jaderné elektrárny

Tady doufáme, že naše velká hotovost pomůže udržet chlapce mimo nemocnici – a na trávu lze bezpečně přistát.

Přečtěte si více

Nejnovější fotbalové kurzy jsou nyní na PaddyPower.com

Průvodce Rice Power k odpovědnému hazardu – vše, co potřebujete vědět

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *