Sterling se v PP změní na euro. SaveOurGame kampaň

Příhodně pojmenovaný Raheem Sterling, byl to opět muž, který pomohl irskému fotbalu získat peníze, když v úterý večer skóroval za Anglii proti České republice.

proč? Všechno je to součást naší kampaně #SaveOurGame, což znamená, že irský fotbalový hráč vyhraje 10 000 EUR pokaždé, když Anglie zaznamená skóre v eurech 100 000 Euro minimální kočička Již zaručeno a částečně distribuováno.

A teď můžeme odhalit, že stadion, který místní nemocnice používá jako helipad, a tým, který sledoval, jak jejich klub vyhořel během víkendu May Bank, patří mezi nejnovější kluby, které těží z kampaně #SaveOurGame.

Od té doby, co jsme otevřeli dveře naší výzvě k pomoci irskému fotbalu, jsme měli stovky žádostí prostřednictvím [email protected]. Probíhá od vznešeného k absurdnímu, někdy vyloženě depresivnímu.

Začátkem tohoto týdne jsme odhalili první várku irských fotbalových klubů, které obdržely dary, a nyní upozorňujeme na příběhy dvou dalších klubů, Brideview United AFC ve Waterfordu a Celtic Park AFC v severním Dublinu, které budou mít prospěch z Paddy Power # Kampaň SAVEOURGAME.

Brideview viděl, že část jejich klubu byla v květnu zapálena elektrickou poruchou. Členové West Waterford East Cork slaví 50 letDesátý Jeho narozeniny jsou příští rok a my jsme se rozhodli dát dárek k brzkým narozeninám.

Mezitím se hráči z Celtic Parku musí potýkat se zraněními způsobenými použitím hřiště k přistání vrtulníků.

Utrpěli sedm zranění nohou během několika týdnů kvůli narušené hrací ploše, přičemž vrtulníky přistávaly na nouzovém hřišti pro nedalekou nemocnici Beaumont – což znamená, že z jejího povrchu jsou pravidelně odebírány kousky. Hry byly dokonce zastaveny uprostřed, aby umožnily přistání vrtulníků.

READ  Zaměřte se na energetickou účinnost a automatizaci

Tady doufáme, že naše velká hotovost pomůže udržet chlapce mimo nemocnici – a na trávu lze bezpečně přistát.

Přečtěte si více

Nejnovější fotbalové kurzy jsou nyní na PaddyPower.com

Průvodce Rice Power k odpovědnému hazardu – vše, co potřebujete vědět

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *