Apple nyní prodává repasovaný počítač M1 Mac mini a některé modely iMacu momentálně nejsou k dispozici

Po příjezdu MacBook Pro M1 A MacBook Air M1 V přepracovaném Apple Store začal Apple dnes prodávat repasovaný M1 Mac mini. Zákazníci nyní mohou získat všechny tři počítače Mac s čipem M1 ve zrekonstruovaném obchodě za sníženou cenu.

Nejlevnější model renovovaného M1 Mac mini, který je v současné době k dispozici, má 256 GB SSD a 16 GB RAM. Cena tohoto modelu je 899 USD, nyní si však můžete koupit stejný model v repasovaném obchodě Apple za 759–140 $ sleva.

Apple nyní nabízí pět různých renovovaných mini modelů M1 Mac mini, které si můžete prohlédnout níže:

  • 759 $ (pod 899 $): M1 Mac mini s 256 GB SSD a 16 GB RAM
  • 929 $ (méně než 1099 $): M1 Mac mini s 512 GB SSD a 16 GB RAM
  • 929 $ (méně než 1099 $): M1 Mac mini s 1 TB SSD a 8 GB RAM
  • 1099 $ (pod 1299 $): M1 Mac mini s 1 TB SSD a 16 GB RAM
  • 1439 $ (méně než 1699 $): M1 Mac mini s 1 TB SSD a 16 GB RAM

Repasované produkty s certifikací Apple jsou použité výrobky Apple, které procházejí přísným procesem obnovy od společnosti Apple, než se začnou prodávat. Zatímco některé jednotky jsou vráceny pouze kvůli technickým problémům, všechny jednotky procházejí přísným procesem renovace kvality od společnosti Apple. Repasované jednotky jsou dodávány ve speciální krabici s veškerým originálním příslušenstvím a s 1letou omezenou zárukou.

Některé modely iMacu nejsou aktuálně k dispozici

Na související poznámce, Mac pověsti Některé 21,5palcové modely iMacu s rozlišením 4K nejsou v současné době od společnosti Apple k dispozici. Modely s 512 GB nebo 1 TB úložiště SSD nejsou k dispozici, i když základní model s 256 GB úložiště je stále k dispozici.

Není jasné, zda se Apple potýká s problémy s dodávkami nebo zda nedostatek souvisí se spuštěním nových iMaců. Nedávné pověsti Navrhl, aby Apple někdy v tomto roce ohlásil nové iMacy s novým designem namísto procesorů Intel inspirovaných čipovými sadami Pro Display XDR a Apple Silicon.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube pro další novinky Apple:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *