Antik spouští ukrajinský televizní balíček

Antik Telecom spustil celou řadu komerčních ukrajinských televizních kanálů v České republice a na Slovensku.

První svého druhu v obou zemích a zaměřený na lidi, kteří uprchli před válkou na Ukrajině, sestává z 12 kanálů různých žánrů včetně rodinných, dokumentárních, sportovních a dětských.

K dispozici zdarma do konce tohoto měsíce pro všechny zákazníky Antik Optical Network a také online na AntikTV a později bude od začátku září stát 2,90 € / 79 Kč měsíčně. Od 1. září bude k dispozici také v IPTV části služby AntikSAT.

Vlastimil Lakatoš, vedoucí televizních služeb společnosti Antik Telecom, vývoj komentoval takto: „Od začátku ruské invaze jsme hledali způsob, jak nabídnout našim sousedům něco, s čím jsou doma a co mohou vyrobit. Jejich pobyt na Slovensku je o něco příjemnější – kvalitní televizní obsah v jejich rodném jazyce.“

„Po prvních – především zpravodajských – kanálech z Ukrajiny jsme nyní sestavili celou řadu rodinné zábavy pro všechny věkové skupiny – od filmů, přes dětské kanály až po sport.“

Antik říká, že letos na podzim bude svou nabídku nadále zvyšovat.

READ  Dahlin znovu zvolen prezidentem Mezinárodní biatlonové federace

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.