Animoca Brands přináší MotoGP ™ Ignition do blockchainu Flow a oznamuje prodej prvních akvizic společnosti NFT.

MotoGP ™ Zapalování začne v Flow a bude zahájen počáteční prodej NFT 26. března 2021-Umění hra k dispozici

Vancouver, Britská KolumbieA 25. února 2021 / PRNewswire / – Animoca Brands, úspěšný vývojář a vydavatel blockchainových her F1® DeltaTime A písek, Rozšiřuje svoji snahu přivádět pravidelné zákazníky k blockchainu reklamou Zapalování MotoGP ™A Soutěžní platforma pro správu a akvizice založená na MotoGP ™, která bude postavena na blockchainu Flow od začátku prvního prodeje obsahu 26. března 2021. Flow původně vytvořila společnost Dapper Labs, která za ním stojí NBA Top Shot A CryptoKitties.

MotoGP ™ je řízen Dorna SportsSL je nejstarší světový šampionát v motoristickém sportu, který se vyznačuje nejrychlejšími a technologicky nejpokročilejšími motocyklovými jezdci v závodech na planetě. Zapalování MotoGP ™ Fanoušci budou moci vlastnit a vyměňovat sběratelské předměty ze svých oblíbených motocyklů a postav MotoGP ™ v blockchainu.

Zapalování MotoGP ™ Bude nabízet dvě formy značkových zážitků MotoGP ™ soustředěných kolem limitované edice nevyměnitelných tokenů (NFT): platforma digitálních sběratelských předmětů, kde si uživatelé kupují a prodávají karty s různým nedostatkem, a hra závodního manažera. Zkušenosti s řízením závodních her vám poskytnou kola, jezdce a šampiony MotoGP ™ jako sběratelské předměty NFT, které hráči používají k sestavení svých závodních týmů, aby mohli soutěžit s ostatními hráči.

Yat seoSpoluzakladatel a předseda společnosti Animoca Brands řekl: „Jsme velmi rádi, že můžeme zahájit uvedení na trh Zapalování MotoGP ™ V nadcházejících měsících jsme nadšeni, že můžeme být další významnou sportovní značkou na blockchainu Flow po jeho úspěchu NBA Top Shot. “

Sběratelské předměty vůbec poprvé Zapalování MotoGP ™ Prodej bude zakoupen v papírové měně s platbou kreditní kartou a také pomocí REVV, Utility code and in-game currency for branded motorsports blockchain games (více informací o REVV na tohle video).

READ  WSOPE COVID vládne, protože Česká republika zavádí omezení

Blockchain Flow je jedinečně umístěn tak, aby umožnil významným značkám poskytovat bohatší interakci s uživateli a jedinečné zážitky, jako je prokazatelné digitální vlastnictví nebo nedostatek, a také poskytnout přístup k otevřenému globálnímu ekosystému při spuštění. V kombinaci s inovativní technologií, která umožňuje škálovatelnost bez kompromisů v decentralizaci, poskytuje Flow bezkonkurenční uživatelský zážitek pro běžné publikum.

„Flow je ideální platformou pro špičkové vývojáře, jako je Animoca Brands, na které mohou stavět, protože poskytuje příležitost pro expanzi,“ řekl. Roham Jarjosloo, Generální ředitel a zakladatel Dapper Labs, tvůrce blockchainu Flow. „MotoGP ™ odvedl skvělou práci a zapojil miliony fanoušků motoristického sportu po celém světě a tito fanoušci si zaslouží skvělý, stabilní a rychlý zážitek.“

Pao Seracantha, generální ředitel, Naše Role Sports SL. Řekl: „Jsme rádi, že můžeme pokračovat ve spolupráci se značkami Animoca a reklamou Zapalování MotoGP ™Dává fanouškům příležitost vlastnit a obchodovat sběratelské předměty na blockchainu – organizovat své vlastní sbírky a navzájem si konkurovat v závodním managementu. Digitální pole je hlavním cílem naší role již několik sezón a jsme rádi, že poskytneme stovkám milionů fanoušků po celém světě další příležitost komunikovat se svým oblíbeným sportem a účastnit se MotoGP ™.

První prodej sběratelské sbírky MotoGP ™ NFT 26. března 2021. Chcete-li dostávat novinky o prodeji a další novinky o Zapalování MotoGP ™ Zaregistrujte se prosím na https://motogp-ignition.com/.

O toku
Flow je rychlý, decentralizovaný a vývojářsky přívětivý blockchain postavený jako základ pro novou generaci zábavních aplikací, her a digitálních aktiv, která je podporují. Flow je jediný blockchain 1. úrovně původně vytvořený týmem, který konzistentně přináší skvělé blockchainové zážitky spotřebitelům: CryptoKitties, Dapper Wallet a NBA Top Shot. Flow se pyšní bohatým ekosystémem hlavních zábavních značek, vývojových studií a startupů podporovaných projekty. Mezi partnery ekosystému Flow patří globální značky jako např Warner MusicUbisoft, NBA a UFC; Přední vývojáři her, včetně značek Animoca, Sumo Digital a nWay; A mnoho průkopníků v oblasti digitálních měn, jako jsou Circle a Binance.

READ  Amber Heard uvažuje o napsání autobiografie zábava

Kolem Dorna Sports
Dorna Sports, Který byl založen v roce 1988 a má své sídlo Madrid, Španělsko, S dceřinými společnostmi v Barcelona A Řím, Je světovým lídrem v oblasti sportovního managementu, marketingu a médií. Dorna Sports V roce 1991 řídil mistrovství světa MotoGP ™ a je výhradním držitelem komerčních a televizních práv pro tuto sérii, stejně jako mistrovství světa MOTUL FIM Superbike World (WorldSBK), FIM Enel MotoE World Cup, FIM CEV Repsol, Idemitsu Asia Talent Cup a Talent Cup Britové.

O značkách Animoka
Animoca Brands je přední společnost zabývající se digitální zábavou, která se specializuje na technologie blockchain, gamifikace a umělé inteligence pro vývoj a nasazení široké škály produktů, včetně Kód REVV A Symbolický symbol, Hry jako písekA Šílení králové, A Crazy Defense Heroes„Stejně jako produkty, které využívají populární intelektuální vlastnosti, jako je například Formule 1®Marvel, WWE, Garfield, Snoopy, Power Rangers, MotoGP ™, Formule E a Doraemon. Do portfolia blockchainových investic a partnerství společnosti Animoca Brands patří Lucid Sight a Dapper Labs (tvůrci CryptoKitties), WAX, Harmony a Decentraland. Společnost má sídlo v HongkongA spojený státA Jižní KoreaA FinskoA Argentina, A Česká republika. Zahrnuje přidružené společnosti písekQuidd, Gamee a nWay. Další informace najdete na www.animocabrands.com Nebo získejte aktualizace sledováním značek Animoca Sociální síť Facebook nebo Cvrlikání.

ZDROJ Animoca Brands

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *