Akce Nintendo Switch Presidents Day: Konzole a hry

Akce Nintendo Switch Presidents Day: Konzole a hry
Nintendo

Nintendo Switch je stále velmi populární, takže slevy, které zahrnují hybridní konzoli, ale i hry a příslušenství, vždy přitahují velkou pozornost. Od letošních nabídek Nintendo Switch Presidents' Day očekáváme více podobného, ​​protože maloobchodníci dávají hráčům šanci získat obrovské slevy. Pokud z našich oblíbených tipů níže uvidíte něco, co se vám líbí, důrazně doporučujeme dokončit nákup co nejdříve, protože svátky jsou téměř u konce a výprodeje končí dnes večer.

Nejlepší nabídky Nintendo Switch Presidents Day

Nintendo Switch má tři modely – originál Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite a Nintendo Switch OLED. Každý z nich má ve srovnání s ostatními výhody a nevýhody, ale bez ohledu na to, kterou verzi si zakoupíte, budete moci hrát všechny hry pro konzoli. Myslíme si, že zásoby nabídek Nintendo Switch Presidents Day se rychle vyprodají, takže pokud vás některá z těchto nabídek zaujala, musíte dohodu předběhnout hned.

Nejlepší nabídky Presidents Day pro hry Nintendo Switch

Pro každého je něco mezi tím Nejlepší hry pro Nintendo Switch, ať už rádi hrajete dobrodružství v otevřeném světě, relaxační simulace nebo akční hry. Pokud hledáte novou hru, kterou byste si mohli zahrát nebo přidat do své sbírky, možná budete chtít využít slev na nabídky her pro Nintendo Switch ke Dni prezidentů, abyste za své peníze dostali více peněz. I když už máte nějaké nevyřízené položky, neváhejte s nákupy, protože jakmile tyto nabídky vyprší, nejsme si jisti, kdy se vrátí.

 • Jen tanec 2024

  20 dolarů, bylo 60 dolarů

 • Fire Emblem Warriors: Three Hopes

  31 dolarů, bylo 60 dolarů

 • The Legend of Zelda: Breath of the Wild

  40 dolarů, bylo 60 dolarů

 • Engage Fire Emblem

  40 dolarů, bylo 60 dolarů

 • Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon

  40 dolarů, bylo 60 dolarů

 • Bradavické dědictví

  40 dolarů, bylo 60 dolarů

 • The Legend of Zelda: Link's Awakening

  40 dolarů, bylo 60 dolarů

 • Super Mario Bros Wonder

  49 dolarů, bylo 60 dolarů

 • Super Smash Bros. Ultimate

  51 dolarů, bylo 60 dolarů

 • Animal Crossing: New Horizons

  53 dolarů, bylo 60 dolarů

READ  ScummVM je 20 let a nyní podporuje Grim Fandango a Myst 3: Exile

Nejlepší nabídky Presidents Day na příslušenství Nintendo Switch

Příslušenství Nintendo Switch je vytvořeno pro různé účely, včetně ochrany proti korozi, dalšího úložiště, které poskytuje více místa pro vaše hry, ukládání dat a adaptérů, které umožňují kompatibilitu s více zařízeními. Neváhejte a podívejte se na nabídky ke Dni prezidentů pro naše oblíbené příslušenství Nintendo Switch, pro případ, že zde něco potřebujete – nebo jste ještě nevěděli, že to potřebujete.

Doporučení redakce




You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *