Hráči Modern Warfare 3 šílí z „okamžitě oblíbeného“ dronu.

Hráči Modern Warfare 3 šílí z „okamžitě oblíbeného“ dronu.

zveřejněno: 2023-10-08T16:25:35

Aktualizováno: 2023-10-08T16:25:48

Sledgehammer Games přidali do hry zcela nové smrtící nástroje, jako je Breacher Drone, a hráči je doposud rádi používali.

Modern Warfare 3 přineslo mnoho věcí z původní hry, jako je všech 16 původních multiplayerových map, což uklidnilo hráče, kteří byli nespokojeni s výběrem map MW2.

Spolu s některými starými funkcemi byly do hry přidány nové doplňky, které hráčům dávají nový pohled na franšízu, která existuje již více než deset let – jako je přerod franšízy, která má nyní podobu bundy, rukavic. a boty.

Článek pokračuje po reklamě

Do hry také přidali nový Lethal předmět, Breacher Drone, a hráči byli šokováni tím, jak moc si užívali jeho používání v multiplayeru Modern Warfare 3.

Modern Warfare 3 Breacher Drone je „okamžitým favoritem“

Je vzácné, aby vývojáři a hráči viděli téma z očí do očí, ale hráči přemýšlejí Hry s kladivemkterý nazval Breacher Drone „okamžitým favoritem“, odvedl skvělou práci přidáním tohoto smrtícího nového dronu.

Zaregistrujte se zdarma do Dexerto a získejte:

Méně reklam|Tmavý režim|Herní, televizní, filmové a technologické pořady

Někteří hráči byli šokováni klipy, které dokázali natočit, a tak rychle zveřejnili své herní zážitky pomocí nového Breacher Drone. Jeden hráč ji popsal jako „nejlepší smrtící hra za posledních deset let“ a ukazovala jejich dobře mířený dron, jak likviduje nepřítele zakořeněného ve druhém patře budovy.

Článek pokračuje po reklamě

Někteří další hráči, jako je tvůrce obsahu Call of Duty PrestigeIsKey Měl několik neočekávaných, ale přesto vítaných interakcí se Lethalem – i když to byl nepřátelský Breacher Drone – když svým dronem ostřeloval nepřátelského hráče.

Zatímco hráči si užívali inovativní nové funkce přidané v Modern Warfare 3, jako je Breacher Drone a nyní nerfovaný Battle Rage, jiní milovali syrový pocit ze zbraní, jako je Striker a MCW.

READ  Pokémon Unite dostává aktualizaci hry, zde jsou úplné poznámky k opravám

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *