Anas Jaber: Obhájce titulu se odhlásil z Madrid Open kvůli zranění lýtka | Novinky z tenisu

Anas Jaber: Obhájce titulu se odhlásil z Madrid Open kvůli zranění lýtka |  Novinky z tenisu

Anas Jaber odstoupil z Madrid Open kvůli zranění lýtka. Tunisanka loni vyhrála titul a stala se tak první africkou vítězkou turnaje WTA 1000. Britka Emma Radukano bude hrát v Madridu, kde se snaží zotavit z prohry s Jelenou Ostapenkovou minulý týden ve Stuttgartu.

8:52, Spojené království, úterý 25. dubna 2023

Obhájce titulu Ons Jabeur tento týden odstoupil z Madrid Open se zraněním lýtka.

Tunisan v sobotu odstoupil ze tří zápasů v semifinále tenisového turnaje Porsche Open proti Igovi Swiatekovi ve Stuttgartu.

28letý Jaber na Instagramu uvedl: „Po několika lékařských testech se zdá, že mám malou trhlinu v lýtku a budu potřebovat více času na zotavení.

„S politováním oznamuji, že letos nebudu moci soutěžit a obhajovat svůj titul na Madrid Open. Rád bych všem a turnaji popřál skvělou akci.“

Jabeur, který ve finále Madrid Open v roce 2022 porazil Jessicu Pegulu 7-5 0-6 6-2 a stal se prvním Afričanem, který vyhrál turnaj WTA 1000, se měl ve druhém kole utkat s Rumunkou Anou Bogdanovou nebo Maďarkou Annou Bondarovou. událost.generální.

obrázek:
Emma Raducano se zúčastní Madrid Open

Emma Radukano z Velké Británie se zúčastní tenisového turnaje Madrid Open, kde se bude snažit odrazit prohru v přímých setech s Jelenou Ostapenkovou v posledních 32 tenisových turnajích Porsche Grand Prix.

Bývalá světová jednička Karolína Plíšková v pondělí oznámila odstoupení z tenisového turnaje Madrid Open kvůli zranění kolena a Češka doufá, že se včas zotaví do italského Open v Římě od 9. do 20. května.

Pliskokaová se zranila při čtvrtfinálové porážce od světové jedničky Swiatekové ve Stuttgartu.

READ  Cameron Leslie získal další stříbro, aby se kvalifikoval na mistrovství světa FINA