Zvýšení efektivity pracovní síly pro implementaci Delta Plan: Analysts

Analytici dnes uvedli, že je třeba vybudovat fyzickou infrastrukturu a zvýšit kapacitu a efektivitu pracovní síly, aby bylo možné realizovat plán Delta přijatý vládou k dosažení hospodářského růstu a odolnosti vůči změně klimatu.

Řekli, že příslušné úřady by měly přezkoumat a aktualizovat plány každé dva až pět let, aby byl zajištěn udržitelný rozvoj.

Vyzvali také vládu, aby posílila schopnosti ministerstev a resortů, a zdůraznili využívání moderních technologií.

Analytici hovořili na semináři nazvaném „Bangladéšský plán delty 2100: Zapojení soukromého sektoru k dosažení bezpečné, klimaticky odolné a prosperující delty“.

Federace bangladéšských obchodních a průmyslových komor (FBCCI) zorganizovala akci v Auditorium v ​​Dháce.

Mohamed Jashemuddin, šéf Federálního úřadu pro vyšetřování, uvedl, že zapojení soukromého sektoru do realizace takto velkých a dlouhodobých projektů není patrné.

Ačkoli bangladéšská vláda, rozvojoví partneři, fondy na ochranu životního prostředí a klimatu a partnerství veřejného a soukromého sektoru jsou potenciálními zdroji veřejného financování, existuje široký prostor pro to, aby zde mohl působit soukromý sektor, řekl.

Bangladéšský plán delty (BDP) 2100 je dlouhodobý integrovaný megaekonomický technický plán, který integruje všechny odvětvové plány a politiky související s deltou, zapouzdřuje vizi delty a strategie, které umožňují integrovat odvětvové plány a politiky v dlouhodobém horizontu. a poskytnout proveditelné zásahy s plánem dosažení.

READ  Aktualizovaný nástroj pro návrh kabelů od Pickering Interfaces přidává více funkcí pro spolupráci, základní správu projektů a zabezpečení

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.