65palcový LG C1 4K OLED TV zlevnil na Amazonu na 1 197 USD s touto nabídkou na Černý pátek

65palcový LG C1 4K OLED TV zlevnil na Amazonu na 1 197 USD s touto nabídkou na Černý pátek

Mohl by to být nejlepší Black Friday HD TV nabídka roku? Právě teď Amazon snížil cenu úžasného televizoru LG C1 65″ 4K OLED Smart TV. Tento nejlepší televizor ve své třídě se běžně prodává za 2 499,99 USD. V den Amazon Prime Day jsme ho viděli za pouhých 1 499,99 USD, ale ani tato nabídka bledne. V porovnání s tou, která je v současné době k dispozici. Pokud hledáte nedotčenou kvalitu obrazu, není důvod, proč byste v tuto chvíli měli na Černý pátek sledovat jakoukoli jinou televizi.

Akce na Černý pátek: 65palcový LG C1 4K OLED TV za 1 199,99 $

Pokud peníze nejsou žádným cílem, pak jsou OLED televizory považovány za nejlepší televizory, které si nyní můžete koupit. Ve srovnání s tradičními LED LCD televizory nabízí lepší kvalitu obrazu, hlubší černou, lepší kontrastní poměr, širší barevný gamut a ultra rychlou odezvu. Je to skvělý televizor pro hraní her díky HDMI 2.1 pro 4K @ 120 Hz a je ideální pro hráče PS5 a Xbox Series X, VRR (Variable Refresh Rate), G-SYNC (což je trochu nadbytečné, protože je podobné VRR ) a ALLM. Podporuje také HGiG, pokud hledáte předvolby HDR pro hry.

Mezi OLED televizory je LG často považováno za vlajkonoše; Je to jediný televizor, se kterým jsou srovnávány všechny ostatní OLED televizory. LG OLED TV má za sebou několik generací vylepšení. C1 je model 2021 následovaný letošním LG Evo C2. Nicméně, C2 je upgrade a přírůstkové náklady mnoho Nyní o stovky dolarů více. Rozdíl v kvalitě obrazu mezi C1 a novým Evo C2 je nepatrný. Hlavním důvodem, proč budete chtít utratit více, je to, že máte ve svém pokoji hodně světla, které nemůžete ovládat (Evo C2 je jasnější) nebo přenášíte televizi (Evo C2 je o 35 % lehčí). Pokud se vás netýká ani jedno z toho, vezměte si C1 a mějte v kapse nějakou hotovost.

READ  Google Chrome přidává podporu pro Windows on Arm

Pokud hledáte více televizních možností, vybrali jsme nejlepší nabídky pro Black Friday TV. Pokud hledáte vše ve výprodeji, podívejte se na nejlepší nabídky Černého pátku roku 2022.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *