Získání Crunchyrollu společností Sony ve výši 1,1 miliardy USD bude muset čelit dalšímu zkoumání

Cílem společnosti Sony je ovládnout odvětví animace Může to být zpožděno nebo vykolejeno, protože zprávy naznačují, že americké ministerstvo spravedlnosti rozšířilo rozsah protimonopolního přezkumu na Akvizice Crunchyrollu japonským konglomerátem. Organizace oznámila plány na Kupte si vysílací službu V loňském roce za 1,1 miliardy USD, ale existují obavy, že společnost – která již vlastní Funimation a Aniplex – může mít na trhu monopol.

Jak jsem zmínil Informace – A zvedl to různorodý Akvizici lze odložit až o šest měsíců, protože americké ministerstvo spravedlnosti prověřuje, zda dohoda poskytne japonským studiím méně prostředků na distribuci médií v Americe. Stojí za zmínku, že velké streamovací platformy jako Netflix a Amazon Prime nadále investují do animace, takže existuje legitimní konkurence – ve skutečnosti je první na cestě stát se lídrem na trhu.

V době psaní tohoto článku společnost Sony dosud nekomentovala stav akvizice. Vždy se říkalo, že akvizice bude podléhat schválení ze strany regulačních orgánů, a nikdy nestanovila harmonogram dokončení dohody. Jsou-li tyto zprávy přesné, zdá se, že společnost počká s převzetím o něco déle – samozřejmě za předpokladu, že je schopna postupovat podle plánu jako kdykoli předtím.

READ  Čím dříve se Huawei vrátí k používání systému Google OS, tím lépe: hlavní bezpečnostní ředitel USA

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *