Coomer stále zasahuje, když jeden ze svědků obžaloby věnuje Giulianimu špinavý pohled

Coomer stále zasahuje, když jeden ze svědků obžaloby věnuje Giulianimu špinavý pohled

Veřejné slyšení, které ve středu uspořádal dozorčí výbor Sněmovny reprezentantů v rámci svého urychleného vyšetřování impeachmentu prezidenta Bidena, zahrnovalo zasvěceného z Republikánské strany, který svědčil z vězení, republikánského zákonodárce, který si zaměnil Kazachstán a Ukrajinu, a bývalého poradce Rudyho Giulianiho v centru. sondy. Všichni, kdo řekli, že tlak na diskreditaci prezidenta je založen výhradně na lžích šířených ruskou rozvědkou.

Předseda výboru Rep. James Comer (R-Ky.) během slyšení šlápl na hrábě po hrábě, čímž neustále podkopával svůj vlastní správní výbor. Hvězdný svědek Lev Parnas byl z velké části zodpovědný za šíření nepravdivých faktů o Bidenovi republikánským zákonodárcům, spolupráce s bývalým starostou New Yorku změnila Trumpova přítele, aby vykopal škodlivou špínu před prezidentskými volbami v roce 2020. Ti dva odcestovali kvůli práci na Ukrajinu a S úžasnými příběhy o korupci, která se týkala Bidena a jeho syna Huntera.

Ale Parnas ve středu řekl: „Jediné informace, které kdy byly zveřejněny o Bidenově rodině a Ukrajině, pocházejí z jednoho zdroje a jediného zdroje: Ruska a ruských agentů.“

„Udělal jste chybu a řekl jste, že Parnas byl republikánským svědkem,“ řekl Comer v jednu chvíli kolegům demokratům. Hodně tě viděl.

„Byl jsem republikánem Donalda Trumpa,“ vložil se do toho Parnas.

Comer se vrhl na Parnase a řekl: „Mohl jsi ho pozvat [Hunter Biden’s] „Kolegové, ale pozvali jste… tohoto chlapa,“ s Rep. Jamiem Raskinem (D-Md.) Comerovi připomněl, že Parnas byl „společník Donalda Trumpa.“

Parnasovo svědectví zcela převrátilo Comerovo vyprávění, které jeho konference nicméně nadále prosazuje.

„Když si prohlédnete celý záznam důkazů o těchto slyšeních, který se táhne více než rok zpět, ve skutečnosti jsem poskytl více důkazů pro obžalobu Donalda Trumpa potřetí, než když jsem položil rukavici na Joea Bidena,“ řekl zástupce. Stephen Lynch (D-Mass.) řekl:

READ  Velká část Šanghaje byla uzamčena, protože začíná hromadné testování na COVID-19

V úvodním prohlášení Raskina dnes ráno řekl: „Při troše štěstí dnešní den znamená konec možná nejpozoruhodnějšího selhání v historii vyšetřování Kongresu, snahy najít a následně obvinit vysoký zločin nebo přestupek spáchaný Joe Bidenem. Tak.“

Snaha Republikánské strany obžalovat Bidena „je zcela založena na řadě nepravdivých informací šířených Kremlem,“ svědčil Parnas. Parnas byl v roce 2022 odsouzen k 20 měsícům vězení na základě obvinění z podvodu s drátěnými sítěmi, nepravdivých prohlášení a porušení financování kampaně.

Konspirační teorie, které Trumpovi předložili Giuliani a Parnas, použil dvakrát obviněný bývalý prezident k prosazení falešného narativu, že Biden jako viceprezident nesprávně používal na Ukrajině nástroje, aby ochránil Huntera Bidena před vyšetřováním jeho země. Obchodní činnost.

Ve středu Parnas výboru řekl, že varoval Giulianiho před notoricky známým zdrojem, z něhož Bidenova špína pocházela. Giuliani však podle něj nadále přijímá stále více falešných informací ze stejných nespolehlivých zdrojů.

„Nakonec jsem ti vymyl mozek.“ [in]“Věřit určitým věcem, které nejsou pravdivé,“ řekl Parnas a nazval svět MAGA „kultem.“ „Začal jsem přemýšlet [to] Myslel jsem, že to nemůže být pravda. Dělali jsme něco špatně.

Ve svém úvodním prohlášení Parnas uvedl, že Američanům „lhali“ Trump, Giuliani a další, kteří „vymýšleli lži, aby sloužili jejich vlastním zájmům, protože věděli, že by to podkopalo sílu našeho národa“.

v Písemné prohlášení poskytnuté Parnas výboruSám sebe nazývá „starým americkým občanem, který miluje tuto zemi, a jako muže, který čelil jejím chybám“. Řekl, že byl „klíčovým účastníkem“ snah od listopadu 2018 do října 2019 dokázat, že Joe a Hunter Biden byli „napojení na korupci na Ukrajině“.

„Rudy Giuliani mi jménem bývalého prezidenta Donalda Trumpa pověřil misi cestovat po celém světě a hledat špinavé informace o Bidenově rodině, aby o nich mohla skupina sítí šířit dezinformace,“ stojí v prohlášení. „Snažili se poškodit pověst Bidenovy rodiny a zajistit Trumpovi volby v roce 2020.“

READ  Poslední exploze byly hlášeny mimo letiště v Kábulu

Parnas ale ve středu řekl, že nikdy nepředložil „skutečné důkazy o korupci rodiny Bidenových na Ukrajině – protože nikdy žádné nebyly“. Naopak, hledáním falešných zločinů každý jednotlivec primárně zapojený do tohoto plánu skrýval svou trestnou činnost. To trvá dodnes: řízení o impeachmentu, které nás sem nyní přivedlo, je založeno na spoustě nepravdivých informací šířených Kremlem.

Bílý dům označil zasedání za „ztrátu času“.

„Toto slyšení bylo pro republikány z Sněmovny trapné,“ řekl listu The Daily Beast Ian Sams, mluvčí Bílého domu pro dohled a vyšetřování. Je čas pohnout se z této smutné šarády. „Existují skutečné problémy, které Američané chtějí, abychom je řešili.“

Republikánští představitelé jako tehdejší Rep. Parnas řekl, že Devin Nunes, který nyní pracuje v Trumpově verzi Twitter Truth Social, věděl, že korupční příběhy jsou „nepodložené“, stejně jako osobnost Fox News Sean Hannity a další v síti. Loni v červenci Parnas napsal Comerovi a řekl mu, že „prostě nemá smysl tuto záležitost dále vyšetřovat“.

Svědek Jason Galanis, obchodní partner Huntera Bidena, Svědčil na dálku z federálního vězení V Alabamě, kde si odpykává 14letý trest vězení za podvádění indiánského kmene. Mezi jeho tvrzeními, která zahrnovala obvinění ze špinavého jednání Huntera Bidena, Galanis uvedl, že byl za mřížemi sexuálně napaden, z čehož obvinil vládu.

Ve středu Raskin poukázal na článek publikovaný deníkem The Daily Beast jen před několika hodinami, který podrobně popisuje další nenahlášené vazby mezi Tonym Bobulinským, dalším bývalým obchodním společníkem Huntera Bidena, a sankcionovaným ruským oligarchou Viktorem Vekselbergem.

Bobulinski, který vypovídal osobně, se široce rozčiloval a obviňoval demokraty, že lhali, aby kryli Bidena, a dostal výtky mimo jiné od Raskina, který opakovaně podkopal Bobulinského důvěryhodnost.

Když byl na řadě poslanec Michael Cloud (R-Texas), aby promluvil, Na stojanu představil velkou mapu, která identifikovala Ukrajinu jako Kazachstán a naopak.

READ  Záplavy v Pákistánu potvrzují debatu o tom, kdo platí za klimatické škody

V e-mailovém prohlášení, které ve středu odpoledne poskytl Ted Goodman, Giulianiho mluvčí, uvedl, že Parnasovi „nelze věřit“ a označil sněmovní demokraty za „nezodpovědné a intelektuálně nečestné“, když mu umožnili svědčit. Goodman tvrdil, že Parnas se „příliš snaží dostat na titulky, aby prodal svou vznikající knihu“, a nazval ho „sériovým lhářem“.

Hunter Biden se odmítl zúčastnit slyšení a jeho právník Abby Lowell popsal slyšení jako nic jiného než „karnevalovou vedlejší show“.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *