Egypt je jedním z nejlepších turistických cílů českých turistů

Zpráva zveřejněná na webu oficiálního českého rozhlasu stanovila Egypt jako nejlepší destinaci pro turisty z České republiky během léta.

K tomu dochází navzdory pokračujícím výzvám epidemie koronového viru (COVID-19), kdy cestovní kanceláře v zemi zatím zajišťují tisíce rezervací pro horké turistické destinace, včetně Egypta.

Zpráva je na prvním místě mezi českými turistickými cíli, uvádí zpráva, s teplým podnebím, slunečnými plážemi, krásou a starou civilizací.

Kromě toho CNN Travel zařadila Egypt jako jeden z 21 nejbezpečnějších turistických cílů, kam se v roce 2021 vydat.

Podle průzkumu švýcarského cestovního časopisu Travel Insight, který se specializuje na cestovní ruch, je tato země dnes jedním z nejoblíbenějších turistických cílů na světě.

Egyptský cestovní ruch získal další popud a byl vybrán jako nejlepší turistická destinace, kam se vydat po odstranění britské závěrečné politiky britskými novinami The Telegraph.

Proslulý cestovní web TripAdvisor si pro rok 2021 vybral druhé největší egyptské město a největší přístav Alexandrii jako jednu z nejoblíbenějších turistických destinací na světě. Káhira a Hurghada byly také vybrány jako jedna z nejlepších turistických destinací do roku 2020.READ  Čeští progresivisté plánují rozmístit americkou armádu natrvalo v zemi: rozmístění lidí

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *