Wolf postupuje, Geron v Houstonu

Wolff, nasazený jako pátý na jediném americkém antukovém podniku v kalendáři ATP Tour, potřeboval pouhých 75 minut na to, aby poslal Australana domů brzy po dobrém výkonu.

Thompson nebyl schopen vytvořit jediný bod zlomu v zápase a Wolfe zanechal v zápase vykřičník, když vyhrál svých posledních pět zápasů, aby unikl výhrou.

Mezitím sedmý nasazený Marcos Geron zajistil americkému publiku další roztleskávací vítězství vítězstvím 6-0, 6-2 nad ekvádorským Emiliem Gomezem.

Giron měl příležitost získat dvojitou bagetu poté, co vyhrál svých prvních 11 zápasů a ujal se vedení 6-0 5-0, ale sfoukl čtyři mečboly, protože Gomez neprojevil rezignaci a dostal pauzu, aby alespoň přešel hru přes 60- značka minuty.

Osmý nasazený Thomas Martin Echeverry vyhrál 6-3 6-4 ve svém celoargentinském střetnutí proti Juanu Manuelu Sirondolovi a ujal se souhrnného vedení 3-2 poté, co 21letý Sirondolo vyhrál své poslední dva zápasy. .

Němec nasazený Yannick Hanfmann si zarezervoval zápas druhého kola proti druhému nasazenému Tommymu Paulovi po tvrdě vybojovaném vítězství 6-4 3-6 6-2 nad Japoncem Yusukem Watanukim, zatímco Chilan Christian Garin čelil jen malému odporu při jeho 6-3 6-0. vítězství. Vítězství v jihoamerickém zúčtování proti Bolívii Hugo Dillen.

V pozdním okně se Jacku Sockovi nepodařilo dokončit čisté tažení USA pro tento den, když prohrál 6-2, 6-4 s Čechem Tomaszem Machakem.

READ  Akademie Al Fossaly přijíždí do Rabatu v Maroku, aby se zúčastnila mistrovství světa středních škol ve fotbale