Liz Truss, ministryně zahraničí Spojeného království, zahájila nabídku na premiéraCNN

Britská členka parlamentu Liz Truss se připojila k závodu Nahradil Borise Johnsona Jako lídr Konzervativní strany definuje svou kampaň V úvodníku zveřejněném v neděli v The Telegraph.

„Dávám sebe na první místo, protože mohu vést, vést a dělat těžká rozhodnutí. Mám jasnou vizi toho, kde musíme být, a zkušenosti a odhodlání nás tam dostat,“ napsal Truss.

Stojí v popředí svého pokusu o snížení daní. „Pod mým vedením bych začala snižovat daně od prvního dne, abych okamžitě přijala opatření, která lidem pomohou vyrovnat se s životními náklady,“ napsala.

Truss zastával několik ministerských funkcí, včetně ministra zahraničí. Byla také hlavním vyjednavačem s Evropskou unií o dohodě o Brexitu.

Truss ve svém úvodníku vyzdvihla své zkušenosti ze zahraniční politiky i domácí zkušenosti.

Jako ministr zahraničí jsem s tím pomáhal Vedení mezinárodní reakce na Putinovu válku na Ukrajině Zavedla tvrdý sankční balíček, který vedl svět tím, že Putinovi a Kremlu způsobil skutečnou bolest.

Truss je součástí stále přeplněnějšího pole, které se snaží nahradit Johnsona. Mezi další kandidáty patří ministr financí Nazim Zahawi, ministr dopravy Grant Shapps, bývalý kancléř Rishi Sunak, vrchní konzervativní zástupce Tom Tugendhat, generální prokurátorka Suila Braverman, bývalá ministryně pro rovnost Kimi Badenouch, bývalý ministr zahraničí Jeremy Hunt, bývalý ministr zdravotnictví Sajid Javid a Trade Penny. Mordaunt.

jako takové Informovala o tom dříve CNNKandidáti, kteří se ucházejí o vedení, projdou koly hlasování konzervativních zákonodárců, dokud nezbudou jen dva – v tomto okamžiku budou členové Konzervativní strany volit celostátně. Vítězem se stane nový šéf strany – a premiér.

READ  Macron lpí na neomalených prohlášeních o neočkování Francie

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.