Willoughby Symphony Orchestra zahajuje sezónu 2024

Willoughby Symphony Orchestra zahajuje sezónu 2024

Večer s Jamesem Bondem Udává tón energickému roku v hudebním průmyslu s premiérovým orchestrem North Shore, který oživuje katalog písní franšízy špionážních filmů – a jeho klasické téma Johna Barryho.

Pokud je potřeba více důkazů Diamanty jsou věčnéWilloughby Symphony Orchestra (WSO) uvede v průběhu roku 2024 v průběhu roku 2024 tři klasické skvosty – oslavné trio „pátých“ složené z Beethovenovy Páté symfonie, Klavírního koncertu č. 5 a Šostakovičovy Shattered Symphony No. 5.

Nicholas Milton diriguje Willoughby Symphony Orchestra. Přiložená fotografie

Vystoupil 20. a 21. dubna na WSO’s říše Na programu Beethovenův Klavírní koncert č. 5 s hudbou Vaughana Williamse a Gustava Holsta uvede koncert pod taktovkou Luka Spicera a vystupující australská pianistka Winnie Sue. Součástí večera bude také světová premiéra vítěze Willoughby Symphony Prize pro mladého skladatele za rok 2024 a zvuků Willoughby Symphony Choir.

Šostakovičova Symfonie č. 5 je základním kamenem zimního koncertu s názvem okouzlení (uskutečněno 27.–28. července), kde Melton povede světově proslulého pianistu Konstantina Shamraye v celoruském programu, který zahrnuje dvojici slavných pianistů: Rachmaninov Rapsodie na téma Paganinia Borodin Polovské tance (Z opery z roku 1890 kníže Igor).

Včera večer pro Willoughby Symphony Orchestra. Přiložená fotografie

V srpnu bude WSO slavit na WSO vše britské Včerejší ples Koncert (10. a 11. srpna) navržený tak, aby vzbudil srdce každého Brita: Elgarovo Pompéznost a podmínky; Hubert Barry Jeruzaléma probuď Arnie Ovládněte Británii! Nezapomeňte si sbalit Union Jack.

U WSO nebe Koncert (12., 13. října), sdružená dirigentka Dr. Sarah Benica Smith povede orchestr a Willoughby Symphony Choir jedním z nejpůsobivějších sborových děl, jaké kdy bylo nahráno – Antonínem Dvořákem Stabat matkaduši strhující odpověď českého skladatele na zničující osobní tragédii.

v diví se (23.-24. listopadu) Jeden z nejvzrušujících houslových talentů v Austrálii, Edward Walton, bude zdůrazněn, když provede Velký houslový koncert Johannese Brahmse a poté zahraje nejslavnější čtyři tóny v hudební historii, aby uvedl Beethovenovy skvělé Páté housle. symfonie.

READ  Islanders Barzal bude reprezentovat Kanadu na Mistrovství světa FIFA mužů 2022

Orchestr také nabízí širokou škálu vzdělávacích a koncertních programů pro mládež a rodiny. Disney klasiky Malá mořská víla Bude se promítat na velké obrazovce v Národní koncertní síni s plným skóre živě ukázaným WSO (9. a 10. března – kostýmy mořských panen jsou velmi vítány) a v Mini Maestros (6. července) povede George Ellis orchestr na hudební exkurzi pro celou rodinu se spoustou smíchu.

Technický ředitel a šéfdirigent Nicholas Melton brzy oslaví 40 let s WSO, období, kdy z nich vytvořil jednu z předních australských komunitních kapel. „Je pro mě ctí dělat hudbu s úžasnými hudebníky v našem orchestru, kteří vystupují s tak neuvěřitelným nasazením a nadšením a kteří sdílejí tuto inspirativní vizi s naší komunitou,“ říká Melton.


Pro více informací o sezóně 2024 Willoughby Symphony Orchestra, Navštivte její web.

Přispějte do Limelight a podpořte nezávislou uměleckou žurnalistiku.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *