Walter Presents: „Actor“ přichází na C4 Streaming v červenci

Walter Presents: „Actor“ přichází na C4 Streaming v červenci

Potvrdil to Walter Presents, který v červenci přivede na C4 Streaming české drama „Actor“.

Tento seriál na pozadí živé a dynamické pražské divadelní scény 50. let sleduje cestu talentovaného a ambiciózního mladého herce Jakuba Nováka. Tento vrstvený příběh začíná strhující úvodní scénou ženy stojící na okraji střechy, zatímco dav se shromažďuje na chodníku pod ním. To nastavuje napjatý tón pro sérii, která sleduje Jacoba, když proplouvá řadou osobních výzev.

Během celé série se Jacob snaží najít rovnováhu mezi svým osobním životem a požadavky svého profesního života, což ho nutí k těžkým obětem. Navzdory tomu jeho ambice nikdy neochabují a jeho hlad po učení ho nese přes finanční potíže a každodenní výzvy. Tento uznávaný český seriál zachycuje nejen kouzlo a charisma divadelního světa, ale zabývá se i hlubšími tématy, jako jsou ambice, láska, zrada a honba za uměleckou integritou. Jacobova další cesta ke slávě není v žádném případě jednoduchá, ale dostane se na vrchol?

„Herec“ vytvořili Peter Bibijak, Peter Bok a Pavel Gotthard a hrají v něm Jan Sena, Genoveva Boková, Martin Wenger, Jan Niedball a Adrian Jasterbahn. Seriál vyhrál nejlepší televizní seriál na Benátských televizních cenách a byl nominován na několik Českých lvů.

Walter Presents: „Actor“ vyjde jako kompletní kolekce na C4 Streaming 7. července 2023.

READ  Oktoberfest se vrací do osady Naber 1. až 2. října

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *