Monster Hunter Rise celosvětově dodalo více než 8 milionů kusů

Foto: Capcom

zdá se uvolnit Monster Hunter Rise Na PC se to minulý týden opravdu vyplatilo – Capcom oznámil, že hry se nyní po celém světě prodalo celkem přes 8 milionů kusů.

Výprodeje Monster Hunter Rise byly kolem Loni v říjnu 7,5 milionu. Série celkově nyní dodala 78 milionů kusů k 30. září 2021. Zde je to, co Capcom řekl v PR o svém posledním milníku:

Monster Hunter Rise Byl vydán pro Steam, platformu PC s rozsáhlou globální uživatelskou základnou, 13. ledna 2022*. S podporou 4K HD a funkcí hlasového chatu pro PC hra představila nový lovecký zážitek, který si získal pochvalu od hráčů a zároveň zvýšil hráčskou základnu v celé řadě zemí a regionů. To spolu s prodejem edice Nintendo Switch vydané v březnu 2021 posunulo celosvětové dodávky hry přes 8 milionů kusů. *Japonský standardní čas

PC verze Monster Hunter Rise se vyznačuje vyšším rozlišením, podporou snímkové frekvence a také obsahuje některé další filtry obrazovky. Tato sestava také získala soubor Skvělý začátek minulého týdne na Steamu – Vstup do první desítky nejhranějších platforem.

Blíží se Monster Hunter Rise: Sunbreak – nové rozšíření DLC naplánované na léto 2022. To by mělo přinést více hráčů, jakmile dorazí.

Přispěli jste k tomuto celkovému prodeji? Dívali jste se minulý týden na PC verzi hry? Zanechte komentář níže.

READ  GTA Trilogy Dev reaguje na frustrace fanoušků a říká, že aktualizace již probíhají

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.