Vypnutím těchto funkcí iOS se prodlouží výdrž baterie iPhonu

Jablko Letos odvedl skvělou práci s bateriemi iPhone 13 série a iPhone 13 Pro Max Neuvěřitelná výdrž baterie. A to i po započtení obnovovací frekvence 120 Hz u variant „Pro“ a konektivity 5G u všech čtyř modelů. Kapacita 4352 mAh iPhone 13 Pro Max je největší iPhone, jaký kdy byl nalezen.
Bez ohledu na to, jaký model iPhone máte, můžete zlepšit výdrž baterie v zařízení tím, že budete postupovat podle jednoduché sady pokynů zveřejněných společností TikToker s názvem „kadama“, která má 1,9 milionu sledujících. Takzvaný „hack“ byl vybrán New York Post A konzervativní newyorský bulvár vysvětlil, že aplikace mohou zabírat část výdrže baterie vašeho iPhonu, i když tyto konkrétní aplikace celý den nepoužíváte.
Nejlepší způsob, jak zabránit aplikacím běžícím na pozadí ve vybíjení baterie vašeho iPhone, je přejít na Nastavení > Všeobecné > Obnovit aplikace na pozadí a vypněte funkci. pak přejděte na Nastavení > baterie > Stav baterie > vypínač Optimalizované nabíjení baterie. Po dodržení těchto pokynů Kadama říká: „Vaše baterie nyní vydrží mnohem déle.“

Je to trochu kompromis. Jak se výdrž baterie zlepšuje, aplikace se nebudou obnovovat na pozadí, když je nastavení Obnovování aplikací na pozadí vypnuté. To znamená, že aktualizace, které vaše aplikace běžně provádějí na pozadí, ať už jde o sportovní výsledky, ceny na burze nebo nejnovější teploty, nebudou aktualizovány, dokud neotevřete příslušnou aplikaci a aktualizace aplikace. Jinými slovy, pokud otevřete svou matematickou aplikaci, možná se v tuto chvíli nedíváte na nejnovější výsledky.

Mezi další návrhy od kadamy, jak přímo šetřit baterii vašeho iPhone, patří přechod na Nastavení > Přístupnost > Návrh > Přepínání mezi přehráváním efektů zpráv a automatickým přehráváním náhledů videa. Je-li tato možnost zakázána, neumožní automatické spouštění efektů na celou obrazovku ve Zprávách (což pro vás nemusí být velký problém) a vypne automatické přehrávání náhledů videí.

Pokud máte pocit, že nepotřebujete obnovovat své aplikace na pozadí, nebo je vám jedno, zda se v aplikaci Zprávy automaticky zapínají efekty celé obrazovky, možná budete chtít zjistit, zda můžete výrazně zlepšit výdrž baterie vašeho iPhone přepínáním těchto funkcí.

READ  Výrazný výkonnostní skok prý přinese Samsung Galaxy S23

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *