Tabulka UEFA Euro 2020: Česká republika porazila ve skupině D Skotsko. Polsko ve skupině E vyhraje a remizuje Španělsko a Švédsko fotbalové novinky

• Tabulka bodů UEFA Euro 2020: Pojďme se podívat na tabulku bodů Euro 2020 po pondělních zápasech skupiny D a skupiny E. Česká republika porazila Skotsko 2: 0, Slovensko porazilo Polsko 2: 1 a Švédsko remizovalo se Španělskem 0: 0.

Zveřejněno 15. června 2021 v 2:58 EST

Ve druhém zápase skupiny E utrpělo Španělsko doma doma velmi frustrující remízu 0: 0. Navzdory tomu, že si Luis Enrique užíval 75 procent držení míče a vstřelil 17 pokusů o branku, ve srovnání se 4 švédskými, se Luis Enriqueovi nepodařilo prolomit patovou situaci a z napínavého střetu skončil jen jedním bodem.

V prvním zápase skupiny E mezi Polskem a Slovenskem zářil Milan Shkriniar, když vstřelil vítězný gól v 69. minutě pouhých sedm minut poté, co si Grzegorz Krychowiak rezervoval podruhé v zápase a dostal červenou kartu, aby vyhrál zápas 2 -1 pro jeho tým.

První zápas dne byl mezi Skotskem a Českou republikou a Patrick Schick z posledního byl hvězdou show v tomto zápase a dal dva góly, které vedly jeho stranu k masivní výhře 2: 0. Schickův gól na 49,7 yardu byl vrcholem zápasu a za svůj výkon si rozhodně zasloužil ocenění Muž zápasu. Tímto vítězstvím dosáhla Česká republika ve skupině D.

Tabulka bodů Euro 2020.

Tabulka bodů pro zbývající skupiny – Skupina A, Skupina B a Skupina C, zůstala po pondělních hrách nedotčena. Týmy ve skupině F budou hrát své zápasy na T