Bleskový Victor Hedman byl vybrán, aby hrál za Švédsko na olympijských hrách

Obránce blesků Victor Hedmann bude na příštím ročníku zimních olympijských her reprezentovat své rodné Švédsko.

Blesk v pondělí oznámil, že Hedman byl vybrán ke hře za Švédsko, první z mnoha hráčů Tampy Bay, u nichž se očekávalo, že budou v únoru soutěžit na Pekingských hrách.

Ačkoli reprezentoval Švédsko několikrát v mezinárodní hře, bude to poprvé, co byl Hedman vybrán na olympijské hry. Nebyl vybrán pro hry 2014 a v roce 2018 se hráči NHL neúčastnili.

Hedman vyjádřil touhu reprezentovat svou vlast na největší mezinárodní scéně s tím, že by to bylo splnění celoživotního snu.

NHL postavila třítýdenní přestávku v plánu pravidelné sezóny, aby se hráči mohli zúčastnit.

„Mohla by to být moje první, mohla by to být moje poslední olympiáda a bylo by úžasné mít tuto příležitost hrát na olympijských hrách a reprezentovat svou zemi,“ řekl Hedman před dvěma týdny. „Takže mě nezajímá, kde budeš na světě nebo v jaké fázi sezóny. To je to, na co jsme trénovali. Na to jsme mentálně připraveni.“

Mezi další očekávané hráče Lightning patří Brayden Point (Kanada), Nikita Kucherov, Andrei Vasilevsky, Michail Sergechchev (Rusko), Ondrej Balat, Jan Ruta (Česká republika), Eric Černák (Slovensko) a Ryan McDonagh (USA).

Kapitán Stephen Stamkos by mohl být vybrán ke hře za Kanadu, kterou bude řídit John Cooper z Lightningu.

• • •

The Tampa Bay Times Oslavil Lightning druhý titul Stanley Cupu za sebou s novou knihou konferenčního stolku v pevné vazbě, udeřit dvakrát. objednat teď.

Přihlaste se k odběru Lightning Strikes, týdenního zpravodaje Bolts, který porazí spisovatele Eduarda A. Encinu a který vás přiblíží k ledu.

Nenechte si ujít nejnovější zprávy o univerzitních sportech od Bucs, Rays, Lightning, Florida College a dalších. Sledujte náš sportovní tým Tampa Bay Times na Cvrlikání A Sociální síť Facebook.

READ  Česká vláda čelí hlasování o nedůvěře parlamentu | národní zprávy

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *