„Všechna krása a krveprolití“ desítky čerstvých prodejů

Prodej filmu Altitude ve Spojeném království a zúčastněná média v USA oznámily velké množství nových prodejů dokumentu Laury Poitrasové.Všechna krása a krveprolitíkterý získal Zlatého lva na letošním filmovém festivalu v Benátkách.

Vysoce sledovaný dokument o americké umělkyni a aktivistce Nan Golden a její bitvě přimět rodinu Sacklerových k odpovědnosti za krizi z předávkování opiáty, která se odehrála také v Torontu a New Yorku, získal Madman pro Austrálii a Nový Zéland; Cineart pro Benelux a Pyramide Films pro Francii.

Další obchody byly uzavřeny také s Klockworx (Japonsko); Strada (Řecko); Sun Distribution Group (Latinská Amerika); Leopard (Portugalsko); antigravitace (Polsko); MCF (bývalá Jugoslávie); Nonstop (Skandinávie / pobaltské státy); Shalan (Jižní Korea); Hurá filmy (Tchaj-wan); Film Europe (Česko/Slovensko); Filmarty (Turecko) a Front Row Entertainment pro Blízký východ. Mezi dříve oznámené obchody patří Plaion (dříve Koch Media) pro německy mluvící Evropu, I Wonder pro Itálii a Filmin pro Španělsko.

Je to pátý dokument režiséra Poitrase, který získal Oscara za dokument Edwarda Snowdena „Citizenfour“, „portrét Goldena, zručný a uspokojivý portrét, i když ne tradiční autobiografický“. Varietní kritik Owen Gilberman napsal ve svém článku o Benátkách. „Polovina z toho je o životě a práci Goldin a druhá polovina je o kampani, kterou zahájila v roce 2018 proti rodině Sacklerových, majitelům Purdue Pharma, farmaceutické společnosti, která způsobila opioidní krizi,“ dodal.

Altitude Film Distribution se zabývá Velkou Británií a Irskem, zatímco Neon a HBO zahájí provoz
Dokument v Severní Americe.

„Beauty and the Bloodshed“ produkovali Howard Gertler, John Lyons, Nan Goldin, Yoni Golijov a Poitras. Výkonnými producenty jsou Jeff Skoll a Diane Wehrman, koproducenti; Claire Carter, Alex Kwartler a Hayley Thiessen.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.